تاریخ: ۱۴:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هادی محمدی در خصوص پیروزی ۴ بر یک تراکتورسازی مقابل ذوب آهن در تبریز گفت: بازی خیلی سختی بود چون مقابل تیم منظمی بازی می‌کردیم. خدا راشکر که ۳ امتیاز مهم گرفتیم و توانستیم بازی را مدیریت کنیم. شایسته برد بودیم و موقعیت‌های بهتری نسبت به حریف داشتیم. در برخی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هادی محمدی در خصوص پیروزی ۴ بر یک تراکتورسازی مقابل ذوب آهن در تبریز گفت: بازی خیلی سختی بود چون مقابل تیم منظمی بازی می‌کردیم. خدا راشکر که ۳ امتیاز مهم گرفتیم و توانستیم بازی را مدیریت کنیم. شایسته برد بودیم و موقعیت‌های بهتری نسبت به حریف داشتیم. در برخی صحنه‌ها نیز خوش شانس بودیم و ذوب آهن دوبار توسط بنسون و تبریزی توپ را از شش قدم به بیرون زد.

وی در مورد اینکه می‌گویند باشگاه ذوب آهن قرار است به بازی کردن مهدی کیانی و همچنین خودش در این مسابقه اعتراض کند اظهار داشت: زیاد در جریان این موضوع قرار ندارم ولی من و مهدی کیانی محروم نبودیم. اگر محروم بودیم به طور حتم سازمان لیگ این موضوع را اطلاع می‌داد. فدراسیون بی در و پیکر نیست که در این زمینه چیزی مشخص نباشد.

محمدی درباره شکست پرسپولیس در دربی و کمتر شدن فاصله تیمش با صدرجدول گفت: برای قهرمانی ناامید نیستیم و تا  آخرین هفته می‌جنگیم، در ضمن فینال جام حذفی هم بهترین فرصت برای ماست تا در این جام قهرمان شویم. شما دیدید که پرسپولیس در این بازی کامیابی نیا را در اختیار نداشت و چگونه به هم ریخت. قبل از بازی با پرسپولیس شرایط وحشتناکی داشتیم، ۳ بازیکن تیم در بازی ماشین سازی محروم شدند، از بازیکنان جدید نتوانستیم استفاده کنیم و مصدومان هم بالاجبار در ترکیب قرار گرفتند.

 مدافع تراکتورسازی در خصوص کیفیت نامناسب زمین چمن ورزشگاه یادگار امام گفت: این زمین واقعا استاندارد نیست و نمی‌دانم کدام پیمانکار این ورزشگاه را درست کرده است. اگر در زمین اختصاصی خودمان بازی می‌کردیم شک نکنید ماشین سازی و صنعت نفت را شکست می‌دادیم. با این حال برای اینکه شانس قهرمانی‌مان زیاد شود باید در بازی‌های آینده‌مان به خوبی امتیاز بگیریم و دیگر فرصت نداریم که امتیاز از دست بدهیم./تسنیم

پاسخی بگذارید