تاریخ: ۱۴:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش) از بندرانزلی، پس از پایان بازی دو تیم ملوان بندرانزلی و گل‌گهر سیرجان تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی به نحوی به بازی بازیکنان این تیم اعتراض کردند. در پایان بازی تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی که در پشت نیمکت تیم ملوان بندرانزلی بودند شعارهای حیاء کن و رها کن را سر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش) از بندرانزلی، پس از پایان بازی دو تیم ملوان بندرانزلی و گل‌گهر سیرجان تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی به نحوی به بازی بازیکنان این تیم اعتراض کردند.

در پایان بازی تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی که در پشت نیمکت تیم ملوان بندرانزلی بودند شعارهای حیاء کن و رها کن را سر دادند که این شعارها با واکنش محمد مایلی‌کهن همراه شد.

در پایان بازی ‌مایلی‌کهن با تماشاگران ملوان به مجادله لفظی پرداخت و پاسخ تماشاگران ناراضی از عملکرد چند هفته اخیر ملوان را داد که سبب ایجاد حواشی زیادی در پایان بازی شد.

مایلی‌کهن در انتهای بازی و در جمع خبرنگاران، این افراد را طلبکار خطاب کرد که خواهان چیزهایی فراتر از انتظارات هواداران است و از وجود چنین افرادی در ورزشگاه تختی بندرانزلی ابراز دلخوری کرد.

دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و گل‌گهر سیرجان از هفته ۲۴ لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی به نتیجه تساوی ختم شد تا ملوان با ۴۲ امتیاز در رده دوم باقی بماند./تسنیم

پاسخی بگذارید