تاریخ: ۱۴:۱۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، مصطفی مدبر گفت: با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس دولتی هستند، وجوه متمرکز شده در خزانه‌داری کل کشور دارند و طبق قانون از محل حساب‌های این دو باشگاه برای پرداخت اجاری بهای معوقه به شرکت توسعه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، مصطفی مدبر گفت: با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس دولتی هستند، وجوه متمرکز شده در خزانه‌داری کل کشور دارند و طبق قانون از محل حساب‌های این دو باشگاه برای پرداخت اجاری بهای معوقه به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، بلوکه شده است.

وی افزود: دلیل بلوکه شدن این پول نیز آن بوده که این دو باشگاه بدهی سنوات گذشته خود را به طور کامل با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تسویه نکرده‌اند.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور عنوان کرد: این اجاره بها طبق قرارداد باید از طریق سازمان لیگ به شرکت توسعه پرداخت می‌شد که تاکنون سازمان لیگ این کار را انجام نداده است.

مدبر خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات مالی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال وصول مطالبات از محل حساب‌های این دو باشگاه منتفی شد./تسنیم

پاسخی بگذارید