تاریخ: ۱۲:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کیانوش رستمی وزنه‌بردار طلایی ایران در المپیک ریو درباره اهدای مدالش به سردار سلیمانی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که در المپیک چنین نتیجه‌ای گرفتم و امروز هم این مدال را به پاس احترام به سردار سلیمانی دادم. ما هر کاری کنیم، برای این عزیزان کم است. وی درباره […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کیانوش رستمی وزنه‌بردار طلایی ایران در المپیک ریو درباره اهدای مدالش به سردار سلیمانی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که در المپیک چنین نتیجه‌ای گرفتم و امروز هم این مدال را به پاس احترام به سردار سلیمانی دادم. ما هر کاری کنیم، برای این عزیزان کم است.

وی درباره شرایط تمریناتش عنوان کرد: بعد از المپیک مدتی استراحت کردم و بعد تمریناتم آغاز شد. مراحل تمرینی‌ام طوری جلو می‌رود که در مسابقات جهانی و المپیک ۲۰۲۰ بتوانم شرکت کنم و با اقتدار پرچم کشورم را بالا ببرم.

وزنه‌بردار قهرمان ایران درباره صحبت‌هایی که درخصوص کنار گذاشتن‌اش از تیم‌ملی مطرح شد، خاطرنشان کرد: اگر به صورت حرفه‌ای نگاه کنیم، درست هم این است که در مسابقات آسیایی شرکت نکنم چون الان زمانش نیست. تمریناتم باید طوری باشد که خودم را به دنیا نشان دهم نه آسیا. من قبلا هم در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت نکردم بنابراین نمی‌توان گفت الان از این مسابقات کنار گذاشته شده‌ام. من تمرینات خودم را دارم و جانم را می‌دهم.

رستمی در پاسخ به این سوال که الان با کدام مربی تمرین می‌کنید، یادآور شد: خدا بزرگ است. مسیری که قبل از المپیک پیش گرفته بودم را ادامه می‌دهم. من تمرینات حرفه‌ای خودم را دارم تا بتوانم رکورد بزنم و مدال بگیرم.

قهرمان طلایی ایران در المپیک ریو درباره پیشنهاداتی که از آذربایجان و قطر داشت، تصریح کرد: من ۳ پیشنهاد داشتم ولی هیچ‌وقت به آنها فکر نکردم. من یک ایرانی هستم و برای کشورم تلاش می‌کنم تا مدال بگیرم. کیانوش همچنان در ایران وزنه می‌زند تا پرچم کشورش را بالا ببرد./فارس

 

پاسخی بگذارید