تاریخ: ۷:۵۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ناصر حسین پور، پیشکسوت جویباری کشتی ایران و دارنده مدال‌های طلای ارتش های جهان و نوجوانان جهان بامداد روز دوشنبه در منزل خود درگذشت. امین حسین پور، فرزند آن مرحوم در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: پدرم ساعت ۲:۳۰ بامداد دوشنبه پس از تحمل دردها و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ناصر حسین پور، پیشکسوت جویباری کشتی ایران و دارنده مدال‌های طلای ارتش های جهان و نوجوانان جهان بامداد روز دوشنبه در منزل خود درگذشت.

امین حسین پور، فرزند آن مرحوم در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: پدرم ساعت ۲:۳۰ بامداد دوشنبه پس از تحمل دردها و رنج‌های بیماری سرطان و خونریزی مغزی غریبانه به دیار باقی شتافت.

وی درباره زمان خاکسپاری آن مرحوم، گفت‌: قرار است امروز ساعت ۱۰ صبح مراسم تشییع در جویبار برگزار شود و آن مرحوم به خاک سپرده شود.

به‌ گزارش ‌ایسنا، ناصر حسین پور در حالی طی سه سال گذشته در بستر بیماری بود که فرزند او روز یک‌شنبه – یک روز پیش از فوت – در گفت‌وگو با ایسنا، از بی توجهی مسئولان طی این مدت شدیدا گلایه داشت.

خبرگزاری ایسنا،درگذشت این پیشکسوت ورزش ایران را به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزش ایران تسلیت می‌گوید و برای آن مرحوم غفران الهی آرزومند است./ایسنا

پاسخی بگذارید