تاریخ: ۷:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال لسترسیتی، شگفتی‌ساز و قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس شب گذشته با قبول شکست ۲ بر صفر برابر لسترسیتی یکی دیگر از تیم‌های پایین جدولی، به رده هفدهم سقوط کرد و الان یک امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد. تیم تحت هدایت کلودیو رانیری در ۲۵ هفته سپری […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال لسترسیتی، شگفتی‌ساز و قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس شب گذشته با قبول شکست ۲ بر صفر برابر لسترسیتی یکی دیگر از تیم‌های پایین جدولی، به رده هفدهم سقوط کرد و الان یک امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد.

تیم تحت هدایت کلودیو رانیری در ۲۵ هفته سپری شده از این فصل لیگ برتر ۱۴ بار تن به شکست داده و ۶ بار هم مساوی کرده است. این در حالی است که روباه‌ها در ۶ بازی خود در لیگ برتر از آغاز سال ۲۰۱۷ تا کنون نه تنها پیروز نشده‌اند، بلکه گل هم نزده‌اند.

ناکامی‌های لسترسیتی سبب شده که شائبه کم‌کاری برخی از بازیکنان این تیم و لزوم کنار گذاشتن آنها از ترکیب اصلی تیم مطرح شود که رانیری با آن مخالف نبود.

وی گفت: می‌تواند این‌طور باشد، البته وقتی شما یک موفقیت بسیار بزرگ کسب می‌کنید، کارتان سخت‌ترمی‌شود چون می‌‌خواهید به بازیکنان‌تان یک، دو یا سه فرصت دیگر بدهید. اما الان شاید ما بیش از اندازه فرصت داده‌ایم. بدون شک من باید یکسری چیزها را تغییر دهم چون با این روند نمی‌توانیم به کارمان ادامه دهیم. ما دو مشکل داریم: یکی اینکه زیاد گل می‌خوریم و دیگری اینکه گل نمی‌زنیم. همه تلاش می‌کنند با کمک به یکدیگر کاری مثبت برای تیم انجام دهند اما یکی پس از دیگری داریم بازی‌ها را می‌بازیم. من همیشه از خودم می‌پرسم که چرا این‌طور شده است اما بعد از آن به خودم می‌گویم زودباش، متحد باشیم، می‌توانیم از این وضعیت خارج شویم.

رانیری تأکید کرد که برای او و تیمش بقا در لیگ برتر به نتیجه گرفتن در سایر تورنمنت‌ها اولویت دارد. وی افزود: چند بازی پیش رو داریم که باید هرچه زودتر برای کسب نتیجه در آنها فکر بکنیم. دو بازی پیش روی‌مان یکی در جام حذفی (برابر میلوال) و دیگری در لیگ قهرمانان اروپا (برابر سویا) است اما ذهن ما روی لیگ برتر متمرکز است./تسنیم

پاسخی بگذارید