تاریخ: ۷:۳۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بر اساس گزارشی که روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» منتشر کرده، رابطه سیلویو برلوسکونی، رئیس باشگاه میلان و وینچنزو مونتلا، سرمربی این تیم این روزها به تیرگی گراییده است. میلان تحت‌هدایت مونتلا که در ماه دسامبر ۲۰۱۶ با شکست یوونتوس در ضربات پنالتی فاتح سوپر جام ایتالیا شد، تا پایان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بر اساس گزارشی که روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» منتشر کرده، رابطه سیلویو برلوسکونی، رئیس باشگاه میلان و وینچنزو مونتلا، سرمربی این تیم این روزها به تیرگی گراییده است.

میلان تحت‌هدایت مونتلا که در ماه دسامبر ۲۰۱۶ با شکست یوونتوس در ضربات پنالتی فاتح سوپر جام ایتالیا شد، تا پایان هفته شانزدهم سری A ایتالیا در رده سوم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها بود، اما نتایج ضعیف اخیر این تیم باعث شده تا این تیم به رده هفتم سقوط کند.

مونتلا که در حال حاضر مصدومانی در ترکیب میلان دارد، تیمش تا پیش از پیروزی مقابل بولونیا، در ۴ بازی متوالی در مسابقات سری A شکست خورد.

«گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد، برلوسکونی کاسه صبرش در مورد مونتلا لبریز شده و حتی او را در مواردی فراخوانده تا ناراحتی‌اش بابت انتخاب تاکتیک‌ها و نوع تمرینات را ابراز کند.

این انتقادات رئیس باشگاه میلان اما تنها به طور خصوصی مطرح نشده و برلوسکونی بعد تساوی ۲ بر ۲ این تیم در دربی میلان از انتخاب‌های مونتلا برای این بازی به طور علنی انتقاد کرد.

میلان از ساعت ۲۳:۱۵ امشب (یکشنبه) در آخرین دیدار از هفته بیست‌وچهارم سری A میهمان لاتزیو است و وینچنزو مونتلا امیدوار است تیمش را با برد در این دیدار از بحران خارج کند./تسنیم

پاسخی بگذارید