تاریخ: ۷:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در مورد پیروزی فولاد خوزستان مقابل پدیده مشهد، گفت: بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر توانستیم در این دیدار پیروز شویم. می‌توانستیم در این دیدار گل‌های بیشتری بزنیم. پدیده بازی بسیار خوبی انجام داد. طبق آنالیزی که از پدیده  داشتیم این تیم در دیدارهای دیگری هم که به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در مورد پیروزی فولاد خوزستان مقابل پدیده مشهد، گفت: بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر توانستیم در این دیدار پیروز شویم. می‌توانستیم در این دیدار گل‌های بیشتری بزنیم. پدیده بازی بسیار خوبی انجام داد. طبق آنالیزی که از پدیده  داشتیم این تیم در دیدارهای دیگری هم که به میدان رفته عملکرد خوبی ارائه کرده است اما در کسب نتیجه با مشکل روبرو می‌شود.

وی افزود: در کل هر دو تیم فوتبال قابل قبولی را به نمایش گذاشتند و خوشحالیم که در این مسابقه برنده شدیم. این پیروزی در ادامه راه به ما کمک می‌کند.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد مصدومیتی که برای مهرداد طهماسبی به وجود آمد، اظهار داشت: این بدترین اتفاق این مسابقه بود. در حالیکه هیچکسی به طهماسبی ضربه‌ای نزد او برای دفع توپ از دروازه‌ بیرون امد و زانویش پیچ خورد تا پایش مصدوم شود. امیدوارم او با تلاشی که می‌کند بتواند هر چه زودتر به میادین باز گردد.

فریسات در مورد اینکه آیا این پیروزی می‌تواند روند کسب نتایج نه چندان خوب تیمش در نیم فصل دوم را قطع کند، گفت: در مسابقات قبلی هم عملکرد خوبی داشتیم اما در کسب نتیجه بدشانس بودیم. امیدوارم این پیروزی روند بدشانسی‌های ما را قطع کرده باشد و بتوانیم در ادامه عملکرد خوبی ارائه دهیم.

وی در مورد وضعیت ارنست انفور، خاطرنشان کرد: این بازیکنان بدون اطلاع قبلی ایران را ترک کرد و مسئولان باشگاه پیگیر وضعیت او هستند. در مورد ارنست اتفاق جدیدی رخ نداده است.

مربی فولاد خوزستان در مورد اینکه آیا سجاد شهباززاده پاسخی به پیشنهاد فولاد داده است، گفت: این بازیکن در لیست نعیم سعداوی قرار داشت و مذاکراتی با او صورت گرفت اما  اینکه این مسئله در چه مرحله‌ای است را نمی‌دانم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فولاد شانس کسب سهمیه آسیا دارد، خاطرنشان کرد:‌ امید زیادی به این مسئله داریم. تیم جوانی داریم که سراسر انگیزه است. هیچ زمانی این تعداد بازیکن بومی در فولاد خوزستان حضور نداشتند. چشم انتظار کسب سهمیه هستیم. ما تلاشمان را برای کسب نتیجه می‌کنیم اما در این راه اتفاقات هم می‌تواند به ما کمک کند.

فریسات در مورد رویارویی فولاد خوزستان در هفته بیست و دوم با گسترش فولاد، عنوان کرد: گسترش فولاد تیم بسیار خوبی است. آنها مهره‌های خوب و با تجربه‌ای در اختیار دارند. انتظار داریم در این بازی عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم در خانه هر سه امتیاز را کسب کنیم./فارس

 

پاسخی بگذارید