تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در حالی که دیدار استقلال و پرسپولیس از هفته بیست و یکم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود، دو دروازه‌بان سرخابی با حضورشان در ورزشگاه جو روی سکوها را به هم زدند. *مهدی رحمتی، دروازبان استقلال اولین بازیکنی بود که وارد زمین و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در حالی که دیدار استقلال و پرسپولیس از هفته بیست و یکم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود، دو دروازه‌بان سرخابی با حضورشان در ورزشگاه جو روی سکوها را به هم زدند.

*مهدی رحمتی، دروازبان استقلال اولین بازیکنی بود که وارد زمین و به شدت از سوی هواداران استقلال تشویق شد. در ادامه علیرضا بیرانوند که وظیفه حفاظت از دروازه پرسپولیس را به عهده دارد به زمین آمد تا مورد استقبال هواداران تیمش قرار بگیرد.

*علیرضا بیرانوند با سبک جدید از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شد.

*بازیکنان استقلال پس از رحمتی و بیرانوند وارد زمین شدند که در این بین علی قربانی و امید ابراهیمی حسابی تشویق شدند.

*با ورود بازیکنان پرسپولیس به زمین، هواداران این تیم به یکباره به وجد آمدند و بازیکنان را تشویق کردند که جو روی سکوها کاملاً متفاوت با تشویق‌های قبلی بود.

*مهدی رحمتی، امید ابراهیمی و خسرو حیدری از استقلال و سیدجلال حسینی، مهدی طارمی و سروش رفیعی از پرسپولیس محبوب ترین بازیکنان بین هواداران بودند.

*رامین رضاییان از سوی هواداران پرسپولیس لقب «رامین دنی آلوس» گرفت تا هواداران به نوعی به او روحیه بدهند.

*کمتر از نیم ساعت به شروع بازی باقی مانده و هواداران پرسپولیس نسبت به هواداران استقلال بیشتر هستند و جایگاه خالی هوادارن استقلال بیشتر به چشم می‌خورد. در حال حاضر حدود ۶۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.

*هواداران استقلال در جایگاه هشت و نه پرچم بزرگی که دو ستاره قهرمانی آسیا نقش بسته بود به اهتراز در آوردند. آنها همچنین روبه‌روی جایگاه پرچم علیرضا منصوریان را به اهتراز در آوردند.

*هواداران پرسپولیس بارها طرح موزاییکی خود را اجرا کردند.

*یک نفر کنار زمین با توپ فوتبال مشغول هنرنمایی است تا به نوعی هواداران را تا آغاز بازی سرگرم کند.

*برانکو ایوانکوویچ به سمت هواداران پرسپولیس رفت و از آنها مانند لیدر خواست که سبک ایسلندی تیم‌شان را تشویق کنند.

*چهار هوادار که ملیت کره‌ای دارند در ورزشگاه آزادی حاضر شدند. به نظر می‌رسد این هواداران کره‌ای داور فوتبال هستند.

*مهدی تاج، علی اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی، احمدرضا عابدزاده، مهدی فنونی‌زاده در ورزشگاه حاضر هستند./تسنیم

 

پاسخی بگذارید