تاریخ: ۱۳:۰۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، صبح امروز و در جریان نشست علنی مجلس شورای اسلامی، مهدی شیخ و طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی به ترتیب با ۷۶ و ۷۲ رای از ۱۲۹ رای ماخوذه از کمیسیون فرهنگی و به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی در کمیته ملی پارالمپیک […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، صبح امروز و در جریان نشست علنی مجلس شورای اسلامی، مهدی شیخ و طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی به ترتیب با ۷۶ و ۷۲ رای از ۱۲۹ رای ماخوذه از کمیسیون فرهنگی و به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی در کمیته ملی پارالمپیک حضور خواهند داشت.

قانون انتزاع کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران ۱۰ شهریور ۹۵ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیدو در تاریخ ب۲۴ شهریور ماه به تایید شورای نگهبان رسید.

این قانون ۲۸ مهرماه از سوی حسن روحانی، رئیس جمهور به کلیه دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.

بر اساس تبصره یک از ماده واحده قانون انتزاع کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران دو نفر نماینده از کمیسیون فرهنگی به انتخاب مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در کمیته ملی پارالمپیک حضور خواهند داشت.

از سوی کمیسیون فرهنگی برای انتخاب ناظران مجلس در کمیته ملی پارالمپیک اسماعیل سعیدی، اصغر مسعودی، مهدی شیخ و طیبه سیاوشی شاه عنایتی به صحن علنی پارلمان معرفی شده بودند./تسنیم

پاسخی بگذارید