تاریخ: ۱۳:۰۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیدار استقلال – پرسپولیس، در حالی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که در دقایق پایانی این دیدار، کاپیتان استقلال با کاپیتان پرسپولیس درگیری لفظی شدید پیدا کرد. در دقایق پایانی سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند که این […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیدار استقلال – پرسپولیس، در حالی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که در دقایق پایانی این دیدار، کاپیتان استقلال با کاپیتان پرسپولیس درگیری لفظی شدید پیدا کرد.

در دقایق پایانی سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند که این درگیری در ادامه به درگیری فیزیکی تبدیل شد. در نهایت با وساطت سایر بازیکنان، این درگیری به پایان رسید. پس از گل دوم سرخپوشان، رحمتی و حسینی بار دیگر با یکدیگر درگیری پیدا کردند که این موضوع در نهایت به اخراج دروازه‌بان استقلال از زمین منجر شد.

*با این درگیری‌ها، جو ورزشگاه به شدت متشنج شد.پس از این اخراج سید مهدی رحمتی از زمین، منصوریان سرمربی تیم استقلال در کنار زمین به بطری آب لگد زد.

*پس از اخراج سید مهدی رحمتی از زمین و در حالی که استقلال هر سه تعویضش را انجام داده بود، مجید حسینی در درون دروازه تیمش ایستاد.

* دو جیمی‌جامپ وارد زمین شده بودند که یکی از آنها توسط مهدی طارمی بازیکن تیم پرسپولیس به بیرون از زمین هدایت شد.

*منصوریان، سرمربی تیم استقلال بعد از پایان بازی با برانکو ایوانکوویچ دست نداد.

*بعد از اتمام بازی، سید مهدی رحمتی به وسط زمین آمد و باز هم با سید جلال حسینی درگیر شد. در این هنگام، مأموران نیروی انتظامی نیز وارد عمل شدند تا این دو بازیکن را از هم جدا کنند.

*بازیکنان استقلال در پایان بازی با همراهی هوادارانشان به رهبری منصوریان تشویق ایسلندی را در ورزشگاه انجام دادند.

*یکی از هواداران تیم پرسپولیس در جریان بازی از حال رفت و بی‌هوش شد./تسنیم

پاسخی بگذارید