تاریخ: ۱۷:۴۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، سرهنگ محسن ترابیان با توجه به برگزاری هشتاد و چهارمین دربی پایتخت میان دو تیم استقلال و پرسپولیس محدودیت های ترافیکی پیش بینی شده است. وی افزود: از ساعت ۷ صبح یکشنبه درهای پارکینگ استادیوم آزادی به روی هواداران سرخابی باز خواهد شد. ترابیان با تاکید بر استفاده از وسائل حمل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، سرهنگ محسن ترابیان با توجه به برگزاری هشتاد و چهارمین دربی پایتخت میان دو تیم استقلال و پرسپولیس محدودیت های ترافیکی پیش بینی شده است.

وی افزود: از ساعت ۷ صبح یکشنبه درهای پارکینگ استادیوم آزادی به روی هواداران سرخابی باز خواهد شد.

ترابیان با تاکید بر استفاده از وسائل حمل ونقل عمومی، گفت: با اتوبوسرانی برای حضور اتوبوس در محل به جهت جابه جایی هواداران هماهنگی ها صورت گفته است.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ، افزود: از ابتدای صبح عوامل پلیس در معابر ضلع غربی و شرقی استادیوم آزادی حضور دارند و نسبت به پوشش ترافیکی و خدمات رسانی به هواداران اقدام می کنند.

وی گفت: نیروهای پلیس از ساعت ۷ صبح تا پایان مسابقه فوتبال و تخلیه استادیوم و معابر و پارکینگ ها در محل استقرار می یابند، همچنین در ضلغ غربی و شرقی استادیوم آزادی توقف خودروها ممنوع است و در صورت تکمیل ظرفیت پارکینگ ها و معابر اطراف ورزشگاه محدودیت تردد ممنوع در ضلع جنوبی و شمالی استادیوم آزادی هم اعمال خواهد شد/مهر

پاسخی بگذارید