تاریخ: ۱۷:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خالد شفیعی  در خصوص پیروزی تراکتورسازی برابر ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: با اینکه باز هم چند بازیکن اصلی خود را به همراه نداشتیم اما خدا را شکر توانستیم بازی بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه خوبی بگیریم. وی ادامه داد: بعد از بازی ضعیفی که هفته قبل برابر پرسپولیس […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خالد شفیعی  در خصوص پیروزی تراکتورسازی برابر ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: با اینکه باز هم چند بازیکن اصلی خود را به همراه نداشتیم اما خدا را شکر توانستیم بازی بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه خوبی بگیریم.

وی ادامه داد: بعد از بازی ضعیفی که هفته قبل برابر پرسپولیس انجام دادیم، امروز همه باهم برای پیروزی هم قسم شده بودیم و خوشحالم که موفق به کسب سه امتیاز شدیم.

شفیعی در پاسخ به این سئوال که آیا به نظر او پنالتی تراکتورسازی صحیح بود، گفت: فکر میکنم ضربه سری که زدم به دست مدافع ذوب آهن برخورد کرد و پنالتی صحیح بود.

وی در پاسخ به این سئوال مهر که نظرش در مورد تشویق های هواداران چیست، عنوان کرد: واقعا هواداران تراکتورسازی بی نظیر هستند و یک رابطه عالی با آنها دارم. من به عشق این هواداران در تبریز هستم و از همینجا می گویم که آنها در قلب من هستند.

تیم تراکتورسازی تبریز عصر امروز دیدار هفته بیست و یکم خود در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را با برتری پرگل خانگی چهار بر یک برابر ذوب آهن سپری کرد./مهر

پاسخی بگذارید