تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا شاهرودی با اشاره به دیدار روز یکشنبه سرخابی ها گفت: شرایط دربی با سایر مسابقات متفاوت است و ربطی به جایگاه دو تیم در جدول ندارد اما پرسپولیس با توجه به شرایطی که دارد، می تواند در این بازی به پیروزی برسد. مدافع پیشین تیم ملی در مورد پیش […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا شاهرودی با اشاره به دیدار روز یکشنبه سرخابی ها گفت: شرایط دربی با سایر مسابقات متفاوت است و ربطی به جایگاه دو تیم در جدول ندارد اما پرسپولیس با توجه به شرایطی که دارد، می تواند در این بازی به پیروزی برسد.

مدافع پیشین تیم ملی در مورد پیش بینی اش از نتیجه این دیدار گفت: من فکر می کنم پرسپولیس با نتیجه ۲ بر صفر و با دو گل طارمی و رضائیان این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد.

شاهرودی در خصوص غیبت کامیابی نیا تصریح کرد: کمال بازیکن موثری بود اما در غیاب او بازیکنان دیگری هستند که بتوانند در آن پست مثرثمر واقع شوند. بازیکنانی مانند فرشاد احمدزاده می تواند تاثیرگذار باشد.

وی در خصوص صحبت های اخیر کارلوس کی روش علیه سرمربی تیم اظهارکرد: کی روش نمی تواند بازیکنان پرسپولیس را دعوت نکند، چرا که همه این بازیکنان از جمله تاثیرگذاران این تیم هستند و در بازی با تراکتور هم هر سه گل پرسپولیس را ملی پوشانش به ثمر رسانده است.

شاهرودی خاطرنشان کرد: هفت بازیکن ملی پوش پرسپولیس همه خوب هستند و از جمله بهترین های لیگ محسوب می شوند. کی روش که ادعای حرفه ای بودن دارد، نباید چنین محاسبه ای می کرد، فدراسیون هم همه نوع اختیاراتی به این مربی داده که به خودش اجازه می دهد چنین صحبت هایی را مطرح کند. از مربی در این سطح و با این کارنامه بعید است که چنین حرف هایی را مطرح کند./مهر

پاسخی بگذارید