تاریخ: ۱۷:۱۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حامد شیری، در خصوص قطع شدن روند پیروزی‌های سایپا با شکست مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: شکست ما مقابل گسترش‌ فولاد به خاطر عملکرد خودمان بعد از ۱۰ نفره شدن تیم حریف بود. ما بعد از ۱۰ نفره شدن گسترش فولاد توانستیم به گل برسیم، اما بعد از آن تمرکز […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حامد شیری، در خصوص قطع شدن روند پیروزی‌های سایپا با شکست مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: شکست ما مقابل گسترش‌ فولاد به خاطر عملکرد خودمان بعد از ۱۰ نفره شدن تیم حریف بود. ما بعد از ۱۰ نفره شدن گسترش فولاد توانستیم به گل برسیم، اما بعد از آن تمرکز لازم را نداشتیم و روی دو سهل‌انگاری نتیجه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: ما می‌توانستیم بعد از رسیدن به گل، بازی را کنترل کنیم و با تمرکز بیشتر به دنبال حفظ نتیجه یا به ثمر رساندن گل‌های بیشتر باشیم. متأسفانه این اتفاق نیفتاد و ما در نهایت بعد از سه پیروزی خوب، نتیجه را واگذار کردیم.

هافبک سایپا با تأیید اظهارنظر فرکی که ۱۰ نفره شدن گسترش فولاد را به ضرر تیمش دانسته بود، گفت: من نیز با این موضوع موافق هستم. ما می‌توانستیم بعد از این اتفاق با عملکردمان بهره بهتری از این ۱۰ نفره شدن حریف ببریم، اما متأسفانه از لحاظ انگیزشی اُفت کردیم و تمرکز کافی روی کارهای دفاعی را نداشتیم. تیم ما تا پیش از ۱۰ نفره شدن حریف با تمرکز کامل بازی می‌کرد در حالی که بعد از این اتفاق فکر می‌کردیم انگیزه‌مان بیشتر خواهد شد. برخلاف تیم ما انگیزه بازیکنان گسترش‌ فولاد با وجود یک بازیکن کمتر، بیشتر شد و در نهایت نتیجه را جبران کردند.

شیری در خصوص تداوم روند گلزنی‌هایش از روی نقطه پنالتی تصریح کرد: من در این فصل پنج پنالتی در لیگ برتر و یک پنالتی در جام حذفی را تبدیل به گل کرده بودم و در این دیدار نیز با تمرکز کافی پشت ضربه پنالتی قرار گرفتم که خوشبختانه ضربه‌ام تبدیل به گل شد.

شیری در خصوص دیدار آینده نارنجی‌پوشان مقابل صبای قم اظهار داشت: شرایط صبا با نیم‌فصل اول کاملاً تفاوت کرده است و با دو پیروزی اخیر تلاش می‌کند از منطقه خطر فرار کند. مطمئن هستم ما نیز از دیدار با صبا مجدداً تلاش خواهیم کرد به شرایط خوب قبل از دیدار با گسترش فولاد بازگردیم. در نیم‌فصل دوم با توجه به حساسیت بیشتر مسابقات تیم‌ها عملکرد پرنوسان‌تری ارائه کرده‌اند و ما مجدداً می‌توانیم روند خوب خود را ادامه بدهیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما در دیدار با گسترش فولاد به دنبال چهارمین پیروزی خود پیاپی خود بودیم، اما متأسفانه این روند تداوم پیدا نکرد. مطمئنم با پیروزی مقابل صبای قم روند مثبت ما در نیم‌فصل دوم مجدداً ادامه پیدا خواهد کرد./تسنیم

پاسخی بگذارید