تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی پاشازاده در مورد برتری ۲ بر صفر آلومینیوم اراک مقابل خونه‌به‌خونه مازندران اظهار داشت: بازی سختی مقابل تیم پرمهره و خوب خونه‌به‌خونه داشتیم. حریف به دلیل اینکه در چند بازی نتیجه نگرفته بود تحت فشار قرار داشت و همین مسئله کار را برای ما سخت کرده بود. آنها هفته […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی پاشازاده در مورد برتری ۲ بر صفر آلومینیوم اراک مقابل خونه‌به‌خونه مازندران اظهار داشت: بازی سختی مقابل تیم پرمهره و خوب خونه‌به‌خونه داشتیم. حریف به دلیل اینکه در چند بازی نتیجه نگرفته بود تحت فشار قرار داشت و همین مسئله کار را برای ما سخت کرده بود. آنها هفته گذشته به ناحق بازی‌شان را واگذار کرده و شرایط‌شان حاد شده بود. ما هم شرایط خاصی داشتیم، اما خوشبختانه توانستیم تیم را جمع کنیم. به نظرم از دقیقه یک تا ۹۰ بازی دو تیم با تمام وجود بازی کردند.

وی راجع به پیروزی تیم استقلال مقابل السد قطر و صعود این تیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: استقلال بازی خیلی خوبی انجام داد، اما انتظار داشتم در همان ۱۲۰ دقیقه کار را تمام کند، چون وقتی کار به ضربات پنالتی می‌کشد شرایط خیلی سخت می‌شود. خدا را شکر سیدمهدی رحمتی توانست خودش را دوباره ثابت کند و با مهار آن ضربه پنالتی دل مردم را شاد کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد دربی هشتادوچهارم تهران نیز خاطر نشان کرد: به نظرم استقلال باید مقابل پرسپولیس خیلی راحت بازی کند، چون دیگر کسی از این تیم انتظار قهرمانی ندارد. متأسفانه بازی مقابل السد به ۱۲۰ دقیقه کشید. این مسئله می‌تواند به ضرر بازیکنان استقلال  تمام شود، چراکه بازیکنان در بازی روز سه‌شنبه خسته شدند. با توجه به فاصله کم دیدار مقابل السد و دربی تهران بازیکنان استقلال فرصت کافی برای ریکاوری نداشته‌اند.

پاشازاده نتیجه دربی تهران بین دو تیم استقلال و پرسپولیس را این‌طور پیش‌بینی کرد: نمی‌شود نتیجه بازی را پیش‌بینی کرد، حتی اگر اختلاف امتیاز دو تیم خیلی زیاد باشد. به نظرم دو تیم به یک اندازه شانس دارند و همه چیز هم برای برگزاری یک بازی خوب مساعد است./تسنیم

پاسخی بگذارید