تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم ماشین‌سازی قرار است از ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف تیم نفت تهران برود. ماشین‌سازان تبریزی به زمان برگزاری این دیدار معترض هستند و قصد دارند این بازی را زودتر از زمان مشخص شده برگزار کنند. در این راستا، باشگاه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم ماشین‌سازی قرار است از ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف تیم نفت تهران برود. ماشین‌سازان تبریزی به زمان برگزاری این دیدار معترض هستند و قصد دارند این بازی را زودتر از زمان مشخص شده برگزار کنند.

در این راستا، باشگاه ماشین‌سازی نامه‌نگاری‌هایی با سازمان لیگ انجام داده است. همچنین این باشگاه از طریق جواد ششگلانی رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی، با فدراسیون فوتبال نیز هماهنگی‌هایی برای این موضوع انجام داده است. دلیل درخواست تبریزی‌ها برای تغییر زمان دیدار ماشین‌سازی – نفت تهران، سرمای هوای تبریز است.

تمرین امروز (شنبه) تیم ماشین‌سازی از ساعت ۱۳:۳۰ در زمین چمن سازمان ورزش شهرداری تبریز آغاز شد. پیش از آغاز تمرین یک رأس گوسفند جلوی پای بازیکنان ماشین‌سازی قربانی شد. میر معصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی هم در این جلسه تمرینی حضور داشت.

همچنین خبر دیگر از ماشین‌سازان این است که حامد پاکدل بازیکن سبزپوشان تبریزی، به دلیل محرومیت دیدار تیمش مقابل نفت تهران را از دست داده است. او در دیدار گذشته ماشین‌سازی مقابل سپاهان، با کارت زرد داور جریمه شد و دیدار بعدی این تیم را از دست داد. این در حالی است که هفته گذشته سازمان لیگ به اشتباه نام پاکدل را در لیست محرومان هفته بیست‌ویکم قرار داده بود اما بعداً مشخص شد که سازمان لیگ اشتباه کرده و بازیکن ماشین‌سازی می‌تواند مقابل سپاهان به میدان برود.

پاکدل مقابل سپاهان به میدان رفت و در دقیقه ۱۷ کارت زرد گرفت و سه کارته شد تا مقابل نفت تهران تنها محروم ماشین‌سازی باشد./تسنیم

پاسخی بگذارید