تاریخ: ۱۶:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سید مجتبی حسینی پس از شکست چهار بر یک ذوب‌آهن مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همان طور که پیش‌بینی می‌کردیم هر دو تیم برای برد آمدند. ما شروع خوبی نداشتیم. داور یک پنالتی اتفاقی برای حریف گرفت. در نیمه دوم بهتر شدیم و تلاش کردیم به دروازه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سید مجتبی حسینی پس از شکست چهار بر یک ذوب‌آهن مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همان طور که پیش‌بینی می‌کردیم هر دو تیم برای برد آمدند. ما شروع خوبی نداشتیم. داور یک پنالتی اتفاقی برای حریف گرفت. در نیمه دوم بهتر شدیم و تلاش کردیم به دروازه حریف نزدیک شویم.

وی افزود: بازیکنان ما امروز بسیار خوب بازی کردند که بازی خوب آنها قابل تقدیر است. من مسئولیت این باخت را بر عهده می‌گیرم چون بعد از پنالتی تراکتورسازی آنها فقط روی یک ضد حمله گل دوم را به ثمر رساندند. بازیکن فراز و نشیب زیادی دارد اما مهم این است که بازیکنان من امروز تمام تلاششان را کردند که به بازی برگردند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیمش خاطرنشان کرد: در بحث مربیگری باید شایسته‌سالاری شود و همه باید به این موضوع و روی کار آمدن مربیان شایسته کمک کنند. شایسته بودن هیچ ربطی به جوان یا با تجربه‌ بودن ندارد.

حسینی در مورد آخرین وضعیت رضا شکاری بازیکن جوان سابق ذوب‌آهن گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم و باشگاه باید پیگیر این موضوع باشد. زمانی که ما نام یک بازیکن را وارد لیست می‌کنیم یعنی به او نیاز داریم. با شکاری قرارداد بستیم اما در حال حاضر اطلاعی از این موضوع ندارم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا ذوب‌آهن تاوان فوتبال زیبا را نمی‌دهد، گفت: ذوب‌آهن به دنبال ارائه یک فوتبال زیبا است. این فوتبال زیبا یک روز به برد و یک روز هم به باخت منتهی می‌شود./تسنیم

پاسخی بگذارید