تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از پیروزی ۴ بر یک تیمش مقابل ذوب آهن، گفت: ایام فاطمیه و شهادت خانم حضرت زهرا ام ابی‌ها را تسلیت می‌گویم. به فوتبال ایران تبریک می‌گویم. امروز یکی از بازی‌های قشنگ را دیدیم. یکی از تاکتیکی ترین مسابقات لیگ را دیدم. بازی بسیار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از پیروزی ۴ بر یک تیمش مقابل ذوب آهن، گفت: ایام فاطمیه و شهادت خانم حضرت زهرا ام ابی‌ها را تسلیت می‌گویم. به فوتبال ایران تبریک می‌گویم. امروز یکی از بازی‌های قشنگ را دیدیم. یکی از تاکتیکی ترین مسابقات لیگ را دیدم. بازی بسیار خوب بود. خدا را شاکرم که این سه امتیاز را گرفتیم. این برد از لحاظ روحی برایمان مهم بود.

وی افزود: ذوب آهن هم تیم بزرگی است که موقعیت‌های زیادی در جریان بازی داشت. به این جوانان باید خدا قوت گفت دیروز هم گفتم این بازیکنان سرباز آذربایجان هستند. باید از این نفرات قدردانی کرد. خدا را شکر این ۳ امتیاز را گرفتیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه خاطرنشان کرد: بعد از بازی پرسپولیس بیشتر روی مسائل روحی روانی کار کردیم. به بازیکنان تیم گفتم داشتن هر کدام از شما برای تیم‌های دیگر آرزو هستند. خدا مدد نوری را رحمت کند. او میگفت اگر در بازی دویدی بردی این خودش دو هزار کتاب بدنسازی است. امروز منیت در زمین نبود افرادی در میدان بودند که تراکتورسازی را دوست داشتند و برای برد تیم تلاش کردند. هفته قبل را در ۳۶ سال فوتبالی‌ام تجربه نکرده بودم. تا فردا وقت خوشحالی داریم و سپس باید به بازی با سیاه‌جامگان فکر کنیم.

قلعه نویی در مورد مصدومیت محمد ابراهیمی، تصریح کرد: من هم جای استوک را دیدم ترسیدم. امیدوارم این مسئله مشکلی نداشته باشد. یک ضربه به استخوان پای او برخورد کرده که تیم پزشکی از همین الان کارش را شروع کرده است.

وی در مورد اینکه امسال تیمش در خانه خوب نتیجه نگرفته است، افزود: علت این مسئله را من نمی‌دانم. زمانی که تیم داشتیم زمین نبود. زمین درست شد تماشاگر نداشتیم همه چیز درست شد آن بلا سر تیم آمد. نیاز به پیروزی در بازی‌ خانگی داشتیم. در خیلی از مسابقات خانگی برنده نشدیم. ۹ بازی در لیگ و یک بازی در جام حذفی در پیش داریم. باید با تمام توان کارمان را پیش ببریم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه چرا  تیمش بعد از زدن سه گل عقب کشید، یادآور شد: ذوب آهن یکی از تاکتیکی ترین تیم‌های ایران است. بعد از زدن سه گل می‌خواستیم از گل‌هایمان دفاع کنیم. در یکی دو مورد هم شانس با ما یار بود که گل نخوردیم. اینکه نظم داشتیم و در دقایق آخر هم گل زدیم اتفاق بسیار خوبی است. گودرزی و ایرانپوریان جزو خوب‌های ما بودند این نفرات که مصدومیت داشتند الان به شرایط خوبی رسیدند. زانوی محمدرضا اخباری هم شرایط خوبی ندارد و او در وضعیت نیست که به صورت متوالی بازی کند اما او به خوبی درون دروزاه قرار می‌گیرید.

وی در مورد حضور فاخر و آغاسی در ترکیب تیمش،‌ گفت:‌ فاخر بازیکن جوانی است. این اولین بازی او در لیگ بود. مهدی شریفی هم بازیکن بزرگی است و از جلو به خوبی پرس ‌می‌کرد.

قلعه‌نویی در مورد اینکه روی مسائل روحی تیم خوب کار کرده و وضعیت روحی خودش چطور است، تصریح کرد: به این مسئله عادت کردیم. روزنامه و سایت‌ها را نمی‌خوانم و این مسئله به من فشار نمی‌آورد. این مسئله مربوط به الان نیست بلکه ۱۱-۱۲ سال است که روزنامه نمی‌خوانم. شرایط سخت‌ را همیشه تحمل کردم بعد از بازی کره جنوبی به نا حق تمام ایران سرم ریختند. ۳۰۰ مقاله علیه من نوشتند به جرم اینکه هدایت تیمی را بر عهده گرفتم که تعلیق بود، رئیس فدراسیون نداشت و دو گروه سیاسی به جان هم افتاده بودند. شرایط بدتر از این را درک کردم به بازیکنانم و شما توصیه می‌کنم در همه شرایط توکلتان به خدا باشد. گر مرید راه عشقی فکر بد نامی نکن. اینجا عشق یعنی خدا. وقتی برای خدا کار می‌کنی فراز و نشیب هم هست. همیشه به بازیکنانم می‌گویم مامور به تکلیف هستید. تکلیفتان را انجام دهید نتیجه با خدا است. یاعلی.

/فارس

پاسخی بگذارید