تاریخ: ۱۳:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کسری غفوری با یادآوری اینکه دومین تور جهانی کیش از روز سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی جزیره کیش آغاز می‌شود، گفت: این رقابت‌ها به مدت چهار روز از ۲۶ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار خواهد شد. سرپرست سازمان ساحلی افزود: با توجه به اینکه رضا نائینی به عنوان مربی در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کسری غفوری با یادآوری اینکه دومین تور جهانی کیش از روز سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی جزیره کیش آغاز می‌شود، گفت: این رقابت‌ها به مدت چهار روز از ۲۶ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

سرپرست سازمان ساحلی افزود: با توجه به اینکه رضا نائینی به عنوان مربی در مدت آماده‌سازی تیم‌های ایران در جزیره کیش در کنار ملی‌پوشان بوده است، تصمیم گرفتیم که هدایت تیم‌های ایرانی در تور جهانی کیش نیز بر عهده این مربی باشد.

وی درباره آخرین وضعیت برگزاری این رقابت‌ها گفت: ورود تیم‌ها از امروز آغاز شده است و تا کنون تیم‌های والیبال ساحلی مجارستان و جمهوری چک وارد جزیره شدند و دیگر تیم‌های شرکت کننده نیز تا روز دوشنبه وارد کیش خواهند شد.

غفوری با یادآوری اینکه حضور سه تیم ایران در جدول اصلی و ک تیم در جدول مقدماتی قطعی است، درباره میزبان آمادگی آنان گفت: اردوی آماده سازی آنان از ابتدای بهمن ماه در جزیره کیش در حال پیگیری است و ملی پوشان از شرایط خوبی برخوردار هستند.

وی درباره روند انتخاب سرمربی خارجی تیم‌های ملی والیبال ساحلی گفت: با یکی از گزینه‌ها برای همکاری به تفاهم کلی رسیدیم و بعد از تور جهانی کیش معرفی خواهد شد.

نخستین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سال ۹۴ با حضور ۴۸ تیم از ۲۱ کشور جهان برگزار شد و تیم های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – شریف یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند./فارس

 

پاسخی بگذارید