تاریخ: ۱۳:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فوران یک آتشفشان مهم در کشور ایسلند باعث شد تا زندگی ورزشی روبرت لواندوفسکی تغییر مسیر دهد. این مهاجم تکنیکی تا سال ۲۰۱۰ در لیگ باشگاهی کشورش توپ می‌زد. اما مورد توجه یک تیم انگلیسی قرارگرفت بود و در آستانه حضور در آن قرارداشت.اما وقتی آتشفشان ایجافالکول در بهار ۲۰۱۰ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فوران یک آتشفشان مهم در کشور ایسلند باعث شد تا زندگی ورزشی روبرت لواندوفسکی تغییر مسیر دهد.

این مهاجم تکنیکی تا سال ۲۰۱۰ در لیگ باشگاهی کشورش توپ می‌زد. اما مورد توجه یک تیم انگلیسی قرارگرفت بود و در آستانه حضور در آن قرارداشت.اما وقتی آتشفشان ایجافالکول در بهار ۲۰۱۰ شروع به فعالیت کرد، وی نتوانست بازی در جزیره را تجربه کند.

وی اظهارداشت:تقریبا با بلکبرن روورز تمام کرده بودم و می‌خواستم به این تیم نقل مکان کنم.برای این منظور می‌خواستم به انگلیس با هواپیما سفر کنم.اما آتشفشان ایسلند اجازه نداد.

به همین خاطر او در عمل به تیم انگلیسی منصرف شد و پیشنهاد بورسیادورتموند را در دقیقه ۹۰ پذیرفت. در این تیم مشکی و زردپوش، گلزن امروزی بایرن مونیخ، ۴ سال توپ زد و بیش از ۱۰۰ گل در مسابقات مختلف به ثمر رساند./فارس

 

پاسخی بگذارید