تاریخ: ۱۳:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رافائل فان‌درفارت در گفت‌وگویی با روزنامه اکسترابلادت، از مسائل مرتبط با حضورش در لیگ باشگاهی دانمارک به همراه تیم اف.سی میتی‌لاند ایرادگرفت. وی در این مصاحبه ابتدا عنوان کرد:آنچه بیش از هرچیزی باعث تعجبم شده، این بود که مردم اینجا هیچ تمایلی برای دیدن فوتبال ندارند. او افزود:در دانمارک ورزشگاه‌های […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رافائل فان‌درفارت در گفت‌وگویی با روزنامه اکسترابلادت، از مسائل مرتبط با حضورش در لیگ باشگاهی دانمارک به همراه تیم اف.سی میتی‌لاند ایرادگرفت.

وی در این مصاحبه ابتدا عنوان کرد:آنچه بیش از هرچیزی باعث تعجبم شده، این بود که مردم اینجا هیچ تمایلی برای دیدن فوتبال ندارند.

او افزود:در دانمارک ورزشگاه‌های زیادی وجود دارد که حداقل گنجایش ۱۰ هزار نفر دارند اما بیشتر از ۱۲۰۰ نفر به ورزشگاه نمی‌آیند.دانمارک، سرزمین فوتبالی با لیگی است که می‌خواهد گام‌های بعدی را بردارد اما هیچکسی به ورزشگاه نمی‌آید.خیلی ناراحت کننده است.

فان درفارت ادامه داد: آدم به ورزشگاه می‌رود که جذابیت‌های فوتبال را ببیند.شاید به این دلیل هواداران دانمارکی راهی ورزشگاه نمی‌‌شوند./فارس

 

پاسخی بگذارید