تاریخ: ۱۳:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در قسمت یک نفره و در اولین دیدار پلی کارپوا از روسیه به مصاف آنا هلد از دانمارک رفت که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات (۱۱-۲، ۱۱-۴، ۱۱-۳) به سود بازیکن روسی خاتمه یافت و وی راهی دیدار نیمه نهایی شد. در دومین دیدار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در قسمت یک نفره و در اولین دیدار پلی کارپوا از روسیه به مصاف آنا هلد از دانمارک رفت که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات (۱۱-۲، ۱۱-۴، ۱۱-۳) به سود بازیکن روسی خاتمه یافت و وی راهی دیدار نیمه نهایی شد.

در دومین دیدار یک نفره بانوان هدیه شمس و سارا دلاوری به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات (۳-۱۱، ۲-۱۱، ۲-۱۱) به سود سارا دلاوری خاتمه یافت و وی راهی مرحله نیمه نهایی شد.

سومین دیدار بین الناز فیض منش و گریس گابریل از نیجریه برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ و امتیازات (۱۱-۸، ۱۱-۸، ۶-۱۱، ۱۱-۴، ۹-۱۱) به سود بازیکن نیجریه خاتمه یافت و وی نیز راهی دیدار نیمه نهایی گردید.

چهارمین و آخرین دیدار یک نفره بانوان در مرحله یک چهارم نهایی بین ثریا آقایی از ایران و چو آ بازیکن قدرتمندی از سنگاپور دارای رنک ۸۷ برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ و امتیازات (۱۴-۱۲، ۹-۱۱، ۱۱-۸، ۱۱-۱۳، ۱۱-۹) به سود بازیکن سنگاپوری به پایان رسید و وی نیز به عنوان چهارمین بازیکن مرحله نیمه نهایی معرفی گردید.

در قسمت دونفره تیمی و در مرحله یک چهارم نهایی اولین دیدار بین تیم دونفره ثمین عابدخجسته و یگانه کرمانی از ایران و سانتوش و آراتی ساراسونیل از هند برگزار شد که در پایان ، این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات (۶-۱۱، ۷-۱۱، ۵-۱۱) به سود بدمینتون بازان هند به پایان رسید و آنان راهی دیدار نیمه نهایی دونفره شدند.

دومین دیدار بین تیم دونفره ثریا آقایی و سارا دلاوری از ایران و رن نی اونگ و ژیانگ کریستال ونگ از سنگاپور برگزار شد که در پایان، این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات (۱۱-۷، ۱۱-۴، ۱۱-۹) به نفع بازیکنان سنگاپوری خاتمه یافت و آنان نیز راهی دیدار نیمه نهایی شدند.

سومین دیدار رقابتهای دنفره بانوان بین پگاه کامرانی و صفورا زمانلو از ایران و سیلویا گارینر و لیزا ایورسن از ایتالیا برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر یک و امتیازات (۸-۱۱، ۵-۱۱، ۳-۱۱) به سود بدمینتون بازان کشورمان (کامرانی و زمانلو) خاتمه یافت و آنان نیز راهی دیدار نیمه نهایی شدند.

چهارمین و آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی بانوان بین یسرا بیگی و حنان کبیری از ایران و سیترا و یوجیان جون از سنگاپور برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات (۱۳-۱۱، ۱۱-۶، ۱۱-۶) به سود بدمینتون بازان سنگاپور خاتمه یافت و آنان نیز راهی دیدار نیمه نهایی شدند.

بدین ترتیب در قسمت یک نفره بازیکنان روسیه، ایران (سارا دلاوری)، نیجریه و سنگاپور به مرحله نیمه نهایی بانوان راه یافتند.

در قسمت دونفره نیز تیم های دونفره هند، دو تیم از سنگاپور، ایران به مرحله نیمه نهایی دونفره بانوان راه یافتند./فارس

 

پاسخی بگذارید