تاریخ: ۸:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نخستین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ از ۲۶ الی ۲۸ بهمن ماه به میزبانی استان بوشهر و باشگاه پارس جنوبی برگزار می شود. این مسابقات با حضور تیم های ملی ایتالیا (تیم چهارم رنکینگ جهانی) لهستان (قهرمان رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۷ در اروپا) و اوکراین (قهرمان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نخستین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ از ۲۶ الی ۲۸ بهمن ماه به میزبانی استان بوشهر و باشگاه پارس جنوبی برگزار می شود.

این مسابقات با حضور تیم های ملی ایتالیا (تیم چهارم رنکینگ جهانی) لهستان (قهرمان رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۷ در اروپا) و اوکراین (قهرمان یورو لیگ ۲۰۱۶) و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان (تیم نخست آسیا و ششم جهان طبق رده بندی ماه ژانویه) برگزار خواهد شد.
به همین منظور تیم های ملی حاضر در این رقابتها بامداد فردا (یکشنبه) از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد کشور می شوند و پس از توقف کوتاه و چند ساعته تهران را به مقصد بوشهر محل برگزاری مسابقات ترک می کنند.

گفتنی است دو داور لبنانی نیز به ایران سفر خواهند کرد تا به همراه دو داور بین المللی کشورمان –ابراهیم اکبرپور و حمید متین مقدم عهده دار قضاوت این مسابقات باشند.
مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ در ورزشگاه دهکده گردشگری بوشهر واقع در اتوبان امام علی (ع) که به منظور میزبانی این رقابتها احداث شده است، بطور رسمی از روز سه شنبه (۲۶ بهمن) آغاز خواهد شد./فارس

 

پاسخی بگذارید