تاریخ: ۷:۴۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدحسین محبی در گفت‌وگویی درباره آمادگی کرمانشاه برای میزبانی از مسابقات جام جهانی کشتی آزاد گفت: از هفته‌ها قبل تمام کارها انجام شده است و برنامه‌ریزی خوبی برای بهترین میزبانی تدارک دیده‌ایم. وی ادامه داد: مردم کشتی‌دوست کرمانشاه نیز منتظر حضور تیم‌ها برای به نمایش گذاشتن رقابتی تماشایی هستند. سالن […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدحسین محبی در گفت‌وگویی درباره آمادگی کرمانشاه برای میزبانی از مسابقات جام جهانی کشتی آزاد گفت: از هفته‌ها قبل تمام کارها انجام شده است و برنامه‌ریزی خوبی برای بهترین میزبانی تدارک دیده‌ایم.

وی ادامه داد: مردم کشتی‌دوست کرمانشاه نیز منتظر حضور تیم‌ها برای به نمایش گذاشتن رقابتی تماشایی هستند. سالن ۶ هزار نفری امام خمینی مهیای میزبانی مسابقات است و تلاش می‌کنیم بهترین میزبانی را داشته باشیم.

رئیس هیأت کشتی کرمانشاه تصریح کرد: برگزاری چنین مسابقاتی به رشد و توسعه کشتی در جذب جوانان به این رشته در استان‌ها کمک می‌کند. ۲ سال قبل که جام تختی را برگزار کردیم ۳ کشتی‌گیر کرمانشاهی مدال گرفتند که حالا به عضویت تیم ملی درآمده‌اند و قرار است به عنوان نماینده شهر و استانشان در جام جهانی روی تشک بروند.

محبی افزود: برگزاری چنین مسابقاتی به پیشرفت کشتی در استان‌ها کمک می‌کند و باعث ایجاد انگیزه در علاقه‌مندان برای حضور در کشتی می‌شود.

وی درباره برنامه‌هایش در دوره ۴ ساله‌اش به عنوان رئیس هیأت کشتی استان گفت: جوانان خوبی را پشت خط داریم که در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت که توانایی عضویت در مسابقات آسیایی و جهانی را دارند. امیدواریم در این ۴ سال پیش رو با کمک و همکاری تمام بزرگان کشتی کرمانشاه به پیشرفت این رشته کمک کنیم و بتوانیم بار دیگر شاهد حضور کشتی‌گیران کرمانشاهی در تمام رده‌های تیم‌های ملی باشیم.

رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷ میلادی، روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه با حضور ۸ کشور برتر کشتی آزاد جهان در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می‌شود که تیم کشورمان در گروه دوم با تیم‌های ترکیه، مغولستان و هند هم‌گروه است./فارس

 

پاسخی بگذارید