تاریخ: ۷:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)محسن گروسی در گفت‌وگویی در مورد دربی ۸۴ پایتخت گفت: همیشه گفته‌ام شرایط این مسابقه با سایر بازی‌ها فرق می‌کند و نتیجه ربطی به جدول ندارد. هر تیمی که از لحاظ روحی روانی شرایط بهتری داشته باشد می‌تواند در این دیدار عملکرد خوبی ارائه دهد و به نتیجه دلخواهش برسد. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)محسن گروسی در گفت‌وگویی در مورد دربی ۸۴ پایتخت گفت: همیشه گفته‌ام شرایط این مسابقه با سایر بازی‌ها فرق می‌کند و نتیجه ربطی به جدول ندارد. هر تیمی که از لحاظ روحی روانی شرایط بهتری داشته باشد می‌تواند در این دیدار عملکرد خوبی ارائه دهد و به نتیجه دلخواهش برسد.

وی در مورد اینکه قبل از دربی هر دو تیم شرایط خوبی داشتند، عنوان کرد: درست است شرایط هر دو تیم خوب است ولی پرسپولیس از لحاظ امتیازی شرایط بسیار بهتری دارد. باز هم می‌گویم هیچ کدام از این مسائل ملاک نیست و فقط شرایط تیم‌ها در روز مسابقه اهمیت دارد.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه بازیکنان تیمش بسیار جوان هستند، اظهار داشت: درست است تیم استقلال جوان شده ولی همین نفرات بازی‌های سنگینی مثل دیدار مقابل السد را پشت سر گذاشتند و در یک سال گذشته به تجربه خوبی رسیدند. فکر نمی‌کنم این نفرات تحت تأثیر دربی قرار بگیرند و بازی در شرایط سخت را تجربه کرده‌اند. به هیچ وجه نتیجه دربی قابل پیش‌بینی نیست امیدوارم روز یکشنبه بازی زیبایی را از سوی هر دو تیم مشاهده کنیم و به عنوان یک استقلالی دوست دارم این تیم برنده شود.

گروسی در رابطه با مطرح شدن شایعه توصیه به مساوی شدن بازی خاطرنشان کرد: اصلا چنین چیزی درست نیست. اگر قرار بر این کار باشد اگر بازی برگزار نکنند خیلی بهتر است. مجالسی هم که قبل از دربی با حضور بازیکنان هر دو تیم برگزار می‌شود به هیچ وجه جالب توجه نیست. این مجالس را برگزار می‌کنند تا به بازیکنان توصیه‌های اخلاقی داشته باشند. به عنوان کسی که مدت‌ها در دربی بازی کرده‌ هیچ وقت توصیه‌ای برای نتیجه به ما نشد.

وی در مورد بهترین خاطره‌اش از دربی پایتخت گفت: اولین بار که در دربی بازی کردم ۱۸ سال داشتم. جو بسیار ماندگاری بود. همه فکر می‌‌کردند ما بازی را واگذار می کنیم اما آن دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در آن مسابقه یک پنالتی هم برای استقلال گرفتم.

پیشکسوت استقلال در رابطه با اینکه آیا احتمال دارد برای تماشای دربی به ورزشگاه برود، تصریح کرد: به خاطر برخی مسائل که به وجود آمده ۱۳-۱۲ سال است که به ورزشگاه نرفته‌ام و سعی می کنم مسابقات را از خانه ببینم.

وی در مورد اینکه آیا دوست ندارد بار دیگر در جو ورزشگاه قرار بگیرد، عنوان کرد: مسائلی به وجود آمده که دوست ندارم آنها را بازگو کنم. به هر حال همیشه استقلال را دوست داشتم اما مدت‌هاست که به ورزشگاه نمی‌روم./فارس

 

پاسخی بگذارید