تاریخ: ۷:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امشب ساعت ۲۱ جدال سرنوشت‌ساز لیورپول و تاتنهام در جزیره برگزار می‌شود. ورزشگاه «آنفیلد» شاهد نبرد کلوپ و پوچتینو خواهد بود. هری کین پیش از این دیدار اظهار داشت: بسیار مهم است که برای این مسابقه آماده باشیم. چلسی با اختلاف ۹ امتیازی تقریبا دست‌نیافتنی شده ولی ما باید بازی‌ها […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امشب ساعت ۲۱ جدال سرنوشت‌ساز لیورپول و تاتنهام در جزیره برگزار می‌شود. ورزشگاه «آنفیلد» شاهد نبرد کلوپ و پوچتینو خواهد بود.

هری کین پیش از این دیدار اظهار داشت: بسیار مهم است که برای این مسابقه آماده باشیم. چلسی با اختلاف ۹ امتیازی تقریبا دست‌نیافتنی شده ولی ما باید بازی‌ها را ببریم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

مهاجم هاتسپر گفت: امیدواریم که آنها امتیاز از دست داده زیرا در لیگ جزیره هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. چه کسی فکرش را می‌کرد که لیورپول مقابل هال سیتی و آرسنال مقابل واتفورد امتیاز از دست دهد؟

وی تصریح کرد: ما هر سال پیشرفت می‌کنیم. اگر ما قهرمان نشده و در جمع چهار تیم قرار گیریم خوب است. اگر در جمع ۴ تیم قرار نگیریم یا به جام دست نیابیم فصل ناامیدکننده‌ای را گذرانده‌ایم. /فارس

 

پاسخی بگذارید