تاریخ: ۷:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مائوریتزیو ساری از پیروزی خانگی ۲ بر صفر تیمش برابر جنوا در هفته بیست‌ و چهارم سری A ابراز خرسندی و ادعا کرد که شاگردانش این هفته شجاعانه به مصاف رئال مادرید خواهند رفت. ساری که تیمش چهار‌شنبه هفته جاری در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مائوریتزیو ساری از پیروزی خانگی ۲ بر صفر تیمش برابر جنوا در هفته بیست‌ و چهارم سری A ابراز خرسندی و ادعا کرد که شاگردانش این هفته شجاعانه به مصاف رئال مادرید خواهند رفت.

ساری که تیمش چهار‌شنبه هفته جاری در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان رئال مادرید خواهد بود، به شبکه مدیاست ایتالیا گفت: جنوا بازی را از دقیقه اول قدرتمندانه آغاز کرد کرد اما پاس‌های اشتباه فراوانی داشت. این اتفاق با توجه به فشاری که روی آنها قرار داشت، قابل پیش بینی بود. بنابراین ما مانند یک تیم باتجربه ظاهر شدیم و یک قدم بلند روبه جلو برداشتیم.

ساری در ادامه به بازی بعدی تیمش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو اشاره و اظهار داشت: سخت است بگوییم که بازی‌ ما و رئال مادرید در یک سطح است اما ما دو بازی حذفی برابر قهرمان اروپا و قهرمان ایتالیا (یوونتوس در نیمه نهایی جام حذفی) پیش رو داریم. فردا قصد دارم که بازی‌های رئال مادرید را به دقت آنالیز کنم. باید در شرایطی خوب و اعتماد به توانایی‌های‌مان به مادرید برویم. تیم ما از نظر روانی در حال اوج‌گیری است. آنها در این بازی هم کاملاً روی جنوا تمرکز داشتند و گرنه نمی‌توانستند ۳ امتیاز این بازی را بگیرند.

سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان جنوب ایتالیا عنوان کرد: بازیکنان مشتاق هستند ببیند که برابر تیم‌های قدرتمندی در چه سطحی قرار دارند. ما مغرورانه بازی نخواهیم کرد اما شهامتی که لازم است در چنین بازی‌هایی داشته باشید را خواهیم داشت.

پیش از بازی ناپولی و جنوا، ساری گزارش‌های حاکی از ملاقات او با مدیران یوونتوس را به شدت تکذیب کرد. او بعد از بازی اما گفت که تضمینی برای ماندنش در سن‌پائولو هم وجود ندارد.

ساری تأکید کرد: من عاشق ناپولی هستم و از وضعیتم در این تیم هم راضی‌ام. اما این را هم بسیار خوب می‌دانم که در فوتبال ضمانتی برای موفقیت هیچ شخصی وجود ندارد و ابقای یک مربی هم صرفاً بر اساس نتایجش صورت می‌گیرد./تسنیم

پاسخی بگذارید