تاریخ: ۷:۲۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روز پنجشنبه بود که روزنامه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید با انتشار خبری مدعی شد که رئال‌ مادرید برای به خدمت گرفتن داوید دخه‌آ از منچستریونایتد مجدداً دست به کار خواهد شد و حتی حاضر به پرداخت رقم فسخ قرارداد ۶۵ میلیون یورویی (۵۵٫۳ میلیون پوند) این دروازه‌بان ۲۶ ساله وی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روز پنجشنبه بود که روزنامه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید با انتشار خبری مدعی شد که رئال‌ مادرید برای به خدمت گرفتن داوید دخه‌آ از منچستریونایتد مجدداً دست به کار خواهد شد و حتی حاضر به پرداخت رقم فسخ قرارداد ۶۵ میلیون یورویی (۵۵٫۳ میلیون پوند) این دروازه‌بان ۲۶ ساله وی است. دخه‌آ ۲۶ ساله پس از منتفی شدن پیوستنش به جمع کهکشانی‌ها در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ پس از آن ماجرای معروف خرابی دستگاه فکس باشگاه رئال‌ مادرید، قراردادش را تا سال ۲۰۱۹ با شیاطین سرخ تمدید کرد.

ژوزه مورینیو در این باره گفت: در مورد این فرضیات و شایعات صحبتی نمی‌کنم. تنها واقعیت این است که دخه‌آ بازیکن من است. من از او بسیار راضی هستم و می‌دانم که او هم از من راضی است. چیز دیگری هم وجود ندارد. در مورد فلورنتینو پرس و خوسه آنخل سانچس، دست راست پرس باید بگویم که آنها افرادی در فوتبال هستند که می‌توانم بگویم من برای آنها کار نمی‌کردم بلکه با هم دوست بودیم و بعد همکاری‌مان به پایان رسید. ما برای همیشه دوست خواهیم ماند، آن هم دوستان بزرگ. آنها را دوست دارم. دوستان هم همیشه با هم صحبت می‌کنند. دوستان با هم رو راست و صادق هستند.

وی افزود: پس اگر در پایان فصل من یکی از بازیکنان رئال‌ مادرید را بخواهم یا اینکه آنها یکی از بازیکنان ما را بخواهند، در کنفرانس خبری نظرات خود را تبادل نخواهیم کرد. ما در این مورد خیلی رو راست با هم صحبت خواهیم کرد. رئال‌ مادرید یکی از باشگاه‌هایی است که اصلاً نگرانی بابت آنها ندارم.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ در مورد فعالیت باشگاه منچستریونایتد در فصل نقل و انتقالات تابستانی پیش‌رو هم اظهار داشت: می‌دانم که چه بازیکنانی مدنظرم هستند. قرار هم نیست از وودوارد (مدیر اجرایی منچستریونایتد) و گلیزرها (مالکان باشگاه منچستریونایتد) بخواهم که لیونل مسی را به خدمت بگیرند، بلکه دقیقاً می‌دانم که دنبال چه چیزی هستم و می‌دانم که کدام خواسته‌ام شدنی است./تسنیم

پاسخی بگذارید