تاریخ: ۷:۲۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،قهرمان فرانسه در هفته‌ای که باید خودش را برای یک آزمون سخت همچون پذیرایی از بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آماده کند، موفق به کسب یک پیروزی شیرین خارج از خانه شد. شاگردان اونای امری که سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان قهرمان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،قهرمان فرانسه در هفته‌ای که باید خودش را برای یک آزمون سخت همچون پذیرایی از بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آماده کند، موفق به کسب یک پیروزی شیرین خارج از خانه شد.

شاگردان اونای امری که سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان قهرمان اسپانیا خواهند بود، بیست و پنجمین بازی‌شان در این فصل لوشامپیونه را با تحمیل شکست ۳ بر صفر به میزبان‌شان بوردو پشت سر گذاشتند و با موناکوی صدر جدولی هم امتیاز شدند.

امری در پایان بازی گفت: ما بسیار خوشحالیم، چون تیم‌مان با همان روحیه‌ای که می‌خواستیم بازی کرد. بازیکنانم اعتماد به نفس‌ و استانداردهای بالای بازی‌شان را نشان دادند و با انگیزه و اشتیاق جهت کسب هر ۳ امتیاز برای هواداران تلاش کردند.این پیروزی برای ما بسیار مهم است چون با توجه به روند خوبی که موناکو و نیس در پیش گرفته‌اند، به ۳ امتیاز آن نیاز داشتیم.

سرمربی PSG درباره مصاف این هفته شاگردانش برابر بارسلونا هم تأکید کرد: بارسلونا؟ کسب ۳ امتیاز بازی امشب بسیار مهم بود و حالا منتظر یک بازی فوق‌العاده دیگر هستیم. باید به بهترین شکل ممکن برای آن بازی آماده شویم./تسنیم

پاسخی بگذارید