تاریخ: ۶:۵۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزشاعتراض باشگاه اینتر به محرومیت ۲ جلسه‌ای ایوان پریسیچ و مائورو ایکاردی به ترتیب به دلیل اهانت و اعتراض به نیکلا ریتزولی، داور دربی ایتالیا تنها باعث کاهش محرومیت یک جلسه‌ای پریسیچ شد و از مجازات ایکاردی کم نشد. پریسیچ در دقایق پایان بازی که تیمش یک بر صفر باخت، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزشاعتراض باشگاه اینتر به محرومیت ۲ جلسه‌ای ایوان پریسیچ و مائورو ایکاردی به ترتیب به دلیل اهانت و اعتراض به نیکلا ریتزولی، داور دربی ایتالیا تنها باعث کاهش محرومیت یک جلسه‌ای پریسیچ شد و از مجازات ایکاردی کم نشد.

پریسیچ در دقایق پایان بازی که تیمش یک بر صفر باخت، به دلیل اهانت به ریتزولی اخراج شد و ایکاردی هم به دلیل اعتراضش به قضاوت ریتزلی و توپی که از سر خشم شوت کرد و از کنار سر داور مسابقه رد شد، مجازات شدند.

با وجود کاهش یک جلسه‌ای محرومیت پریسیچ، مجازات نقدی ۱۰ هزار یورویی او همچنان پابرجاست. ایکاردی اما علاوه بر پرداخت این مبلغ ۲ جلسه نمی‌تواند نراتزوری را همراهی کند.

به این ترتیب پریسیچ بازی خانگی فردا شب (یکشنبه) اینتر برابر امپولی را از دست خواهد داد اما ایکاردی علاوه بر این بازی، در دیدار خارج از خانه هفته آینده تیمش برابر بولونیا هم حضور نخواهد داشت/تسنیم

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید