تاریخ: ۶:۴۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در مورد انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور دربی ۸۴، گفت: نباید در مورد قضاوت دربی پیش‌داوری کرد زیرا بی‌گدار به آب می‌زنیم همانطور که نمی‌توان در مورد نتیجه بازی هم قضاوت و پیش‌بینی کرد. فدراسیون و دپارتمان داوری بهترین داور ایران و‌ آسیا را برای قضاوت در دربی ۸۴ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در مورد انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور دربی ۸۴، گفت: نباید در مورد قضاوت دربی پیش‌داوری کرد زیرا بی‌گدار به آب می‌زنیم همانطور که نمی‌توان در مورد نتیجه بازی هم قضاوت و پیش‌بینی کرد. فدراسیون و دپارتمان داوری بهترین داور ایران و‌ آسیا را برای قضاوت در دربی ۸۴ انتخاب کرده‌اند و به این ترتیب خودشان را تضمین کرده‌اند زیرا هیچ ایرادی نمی‌توان به این انتخاب گرفت.

وی افزود: با این حال قضاوت یک بازی، مثل هندوانه در بسته است ممکن است فغانی دچار اشتباه شود زیرا هر انسانی ممکن است اشتباه کند با این حال همه باید کمک کنیم تا شاهد برگزاری یک دربی خوب باشیم. فغانی داور بزرگی است که فینال المپیک و جام ملت‌های آسیا را سوت زده و تلاش می‌کند که در جام جهانی بعدی هم حضور داشته باشد.

افشاریان در مورد اینکه خودش دربی را قضاوت کرده یا خیر، گفت: خیر. من هیچ وقت این بازی را سوت نزده‌ام کسانی که آن موقع تصمیم‌گیرنده بودند جرأت نداشتند که آزمون و خطا کنند و گزینه‌های خاصی همیشه دربی را سوت می‌زنند آن زمان اواخر قضاوت داوران خارجی در دربی بود. عیبی هم ندارد داوری آرامش داشته باشد من هم دربی را سوت نزدم به هیچ جا برنمی‌خورد.

فارس

پاسخی بگذارید