تاریخ: ۶:۲۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد کاظمیان در گفت‌وگویی در مورد در مورد دربی ۸۴ که فردا برگزار می‌شود، گفت: به نظر من شرایط پرسپولیس در حال حاضر بسیار خوب است. این تیم ۹ امتیاز از تراکتورسازی به عنوان رقیب در لیگ برتر بالاتر است اما نباید از شرایط خوب استقلال هم بی‌تفاوت گذشت. آنها […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد کاظمیان در گفت‌وگویی در مورد در مورد دربی ۸۴ که فردا برگزار می‌شود، گفت: به نظر من شرایط پرسپولیس در حال حاضر بسیار خوب است. این تیم ۹ امتیاز از تراکتورسازی به عنوان رقیب در لیگ برتر بالاتر است اما نباید از شرایط خوب استقلال هم بی‌تفاوت گذشت. آنها چند بازی را در لیگ برتر برده‌اند و به لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کرده‌اند. به نظر من هر دو تیم شرایط خوبی دارند و این موضوع نوید یک دربی جذاب را می‌دهد. امیدوارم هر دو تیم بدون احتیاط وارد زمین شوند و مردم یک بازی پرگل و تماشاگرپسند را شاهد باشند که البته در پایان هم پرسپولیس برنده این دربی بشود.

وی در مورد اینکه شاید مربیان دو تیم ریسک کنند و بازیکنان هم تساوی را بهتر از شکست بدانند، ادامه داد: وقتی تیم داخل زمین می‌رود و این همه تماشاگر را می‌بیند، قطعا برای برد بازی می‌کند. زمانی که خود ما بازی می‌کردیم آن‌قدر حساسیت دربی زیاد بود که اگر می‌باختیم یک هفته از خانه بیرون نمی‌آمدیم اما الان این حساسیت‌ها کمتر شده است. به نظر من پرسپولیس اگر شجاع باشد و حمله کند، می‌تواند استقلال را شکست دهد؛ هرچند که در بازی رفت دو تیم با احتیاط بازی کردند. معتقدم اگر پرسپولیس فردا استقلال را شکست دهد تا حدود بسیار زیادی قهرمانی‌اش مسجل خواهد شد اما از طرفی هم اگر سرخپوشان شکست بخورند همه چیز تحت‌الشعاع این نتیجه قرار می‌گیرد و باعث افت روحی و روانی آنها می‌شود. با شناختی که من از برانکو دارم، او فردا تیمش را محتاط به زمین نمی‌فرستد.

کاظمیان در مورد تفاوت برانکو در زمانی که خودش شاگرد این مربی بود و برانکوی فعلی تصریح کرد: زمانی که بلاژوویچ سرمربی تیم‌ملی بود و برانکو دستیار او بود من به تیم‌ملی دعوت می‌شدم و همان زمان هم همه‌کاره تیم‌ملی برانکو بود. او نظم و انضباط خوبی به پرسپولیس داده و از طرفی هم معتقدم که برانکو نسبت به گذشته باتجربه‌تر شده است. او بازیکنان و مردم ایران را می‌شناسد و با فرهنگ ایرانی آشناست. همه دیده‌ایم که برانکو چه کمکی به پرسپولیس کرده و امیدوارم این تیم تا آخر فصل دچار افت نشود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد ضیافت دورهمی چهارشنبه شب که بازیکنان پرسپولیس و استقلال شام را مشترک صرف کردند و انتقادهایی به این موضوع وارد شده هم گفت: تمام این انتقادات را قبول دارم. مگر رئال مادرید و بارسلونا یا منچستریونایتد و منچسترسیتی می‌خواهند با هم بازی کنند، قبلش شام مشترک می‌خورند؟ هیچ کجای دنیا از این اتفاقات رخ نمی‌دهد. حالا شاید اسپانسر برای منافع مالی خودش این کار را کرده اما باشگاه‌ها نباید قبول می‌کردند به این ضیافت مشترک بروند. چون قبلا چنین ضیافتی در قرارداد سرخابی‌ها نیست. همه مردم ایران طی سال منتظر این دربی هستند و این بازی با حساسیت‌هایش قشنگ است. اگر این حساسیت‌ها از دربی گرفته شود، بازی قشنگی را شاهد نیستیم.

کاظمیان در مورد وضعیت استقلال هم خاطرنشان کرد: آنها چند بازی است که در لیگ برتر وضعیت خوبی دارند و با برد و روحیه بالا به دربی می‌آیند. به نظرم وضعیت استقلال این روزها بهتر از نیم‌فصل اول است.

وی در مورد اینکه پیش‌بینی‌اش از این بازی چیست، گفت: پیش‌بینی کردن این بازی همیشه سخت است اما شرایط بازی‌ها با هم فرق می‌کند. با این همه، پیش‌بینی می‌کنم که پرسپولیس ۲ بر یک استقلال را شکست دهد.

فارس

 

پاسخی بگذارید