تاریخ: ۶:۱۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ملی‌پوشان نوجوان ایران که خود را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کنند، در آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود به مصاف تیم «سیلیسترا» از لیگ دسته یک بلغارستان رفتند و ۳ بر ۲ این تیم را از پیش رو برداشتند. تیم سیلیسترا که در لیگ دسته یک بلغارستان بازی می‌کند، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ملی‌پوشان نوجوان ایران که خود را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کنند، در آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود به مصاف تیم «سیلیسترا» از لیگ دسته یک بلغارستان رفتند و ۳ بر ۲ این تیم را از پیش رو برداشتند.

تیم سیلیسترا که در لیگ دسته یک بلغارستان بازی می‌کند، در هشت هفته گذشته این رقابت‌ها شکست نداشته است و حتی نتیجه یک ست را نیز به بازیکنان حریف خود واگذار نکرده است که از این نظر رکوردار در این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

تیم ملی نوجوانان ایران در ست‌های سوم و چهارم این مسابقه با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۲۰ مغلوب سیلیسترا شدند اما در ست‌های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۷ بر ۱۵ به پیروزی رسیدند تا در نهایت ۳ بر ۲ فاتح این میدان باشند.

شاگردان محمد وکیلی روز چهارشنبه نیز با تیم چرنو موره یک بازی دوستانه داشتند که ۳ بر ۲ مغلوب این تیم لیگ برتری شدند. تیم چرنوموره از تیم‌های سوپر لیگی شهر وارنای بلغارستان است که در شهر وارنا میزبان تیم ملی والیبال نوجوانان بود.

ملی‌پوشان روز سه‌شنبه تماشاگر ویژه مسابقه سوپر لیگ در سالن شهر دوبریج بین تیم دوبریج و نفتو هیمیک بودند که نفتو به رغم پیروزی در دو ست اول و دوم، ۳ بر ۲ مغلوب حریف خود شد. تیم نفتو هیمیک بازیکنان ملی‌پوشی چون نیکولای نیکولوف، برادران گرگی و والنتین براتف، استیانف و ژلاسکف را در اختیار دارد.

محمدرضا بیک که همراه ملی‌پوشان در اردوی برون مرزی بلغارستان حضور دارد، روز پنج شنبه سالروز تولدش بود و این بازیکن در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم ملی کیک تولدش را برید.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران جمعه بلغارستان را ترک کرد و ساعت یک و ۱۵ دقیقه بامداد امروز (شنبه) وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.

فارس

پاسخی بگذارید