تاریخ: ۵:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،درباره شرایط ملی‌پوشان برای حضور در جام‌جهانی کشتی آزاد گفت: با توجه به نزدیکی به مسابقات، فشار تمرینات کمتر شده است و آنالیز نفر به نفر حریفان را آغاز کردیم. خوشبختانه تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشته‌ایم و در آمادگی مطلوبی قرار داریم. وی درباره حریفان کشورمان در مرحله گروهی گفت: […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،درباره شرایط ملی‌پوشان برای حضور در جام‌جهانی کشتی آزاد گفت: با توجه به نزدیکی به مسابقات، فشار تمرینات کمتر شده است و آنالیز نفر به نفر حریفان را آغاز کردیم. خوشبختانه تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشته‌ایم و در آمادگی مطلوبی قرار داریم.

وی درباره حریفان کشورمان در مرحله گروهی گفت: به نظر می‌رسد اصلی‌ترین حریف ما در دور مقدماتی ترکیه باشد، اما سرمربی روسی‌الاصل ترکیه از کشتی‌گیران داغستانی‌الاصل در ترکیب تیمش استفاده می‌کند که کار را برای تمام حریفان سخت خواهد کرد. البته نباید از حریفان درجه ۲ هم غافل شویم چرا که همواره از آنها ضربه خورد‌ه‌ایم.

طلایی درباره گروه مقابل و اینکه فکر می‌کند کدام تیم شانس بیشتری برای حضور در فینال خواهد داشت گفت: باید بپذیریم که گروه مقابل دشوارتر از گروه ما است و تیم‌های روسیه، آذربایجان، گرجستان و آمریکا نفرات خوبی را در اختیار دارند که همه مدعی‌ هستند، اما احساس می‌کنم آمریکا تیم یکدست‌تری نسبت به سایر تیم‌هاست. البته باید تمام نگاه و تمرکزمان به گروه خودمان باشد تا ابتدا کار خودمان را به درستی انجام دهیم و سپس به فینال فکر کنیم.

سرمربی تیم‌ملی کشتی آزاد عنوان کرد: ما باید بهترین نمایش را داشته باشیم تا از اعتبار کشتی ایران در خاک خودمان دفاع کنیم. برنامه و هدف اصلی ما حرکت رو به جلو و ارائه کشتی‌های زیبا و هجومی است به همین دلیل سعی کردیم در ترکیب تیم جام‌جهانی بیشتر از جوانان استفاده کنیم تا هم بتوانیم آنها را محک بزنیم و هم برای المپیک آینده نفرات خوبی در اختیار داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷ میلادی، روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه با حضور ۸ کشور برتر کشتی آزاد جهان در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می‌شود که تیم کشورمان در گروه دوم با تیم‌های ترکیه، مغولستان و هند هم گروه است.فارس

 

پاسخی بگذارید