تاریخ: ۷:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
تصاویر روز پایانی مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله پایانی این مسابقات پنجشنبه شب در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار شد که طی آن تهران با ۵۱ امتیاز دوم و داغستان با ۵۱ امتیاز سوم شد. مقام چهارم این مسابقات هم با ۲۸ امتیاز به البرز رسید و کشتی گیران آذربایجان شرقی با ۲۲ امتیاز مقام […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله پایانی این مسابقات پنجشنبه شب در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار شد که طی آن تهران با ۵۱ امتیاز دوم و داغستان با ۵۱ امتیاز سوم شد.
مقام چهارم این مسابقات هم با ۲۸ امتیاز به البرز رسید و کشتی گیران آذربایجان شرقی با ۲۲ امتیاز مقام پنجم را به خود اختصاص داند. رتبه ششمی نیز با ۲۰ امتیاز به شهریار رسید.
در بخش انفرادی این رقابت ها هم در وزن ۵۰ کیلوگرم امیر پرسته از بهشهر به مقام قهرمانی رسید ، علی فاتحی از تهران دوم شد ، مقام مشترک سوم به سیدمحمود محمودی و رضا علیزاده از بهشهر رسید و مقام مشترک پنجم نیز از آن محمدرضا نوری مطلق از کردستان و جواد مرمتی از بهشهر شد.
مقام قهرمانی وزن ۵۵ کیلوگرم به نادر نصیری ازبهشهر رسید ، سعید انواری از همدان به مقام دوم بسنده کرد ، مقام سوم مشترک از آن محمدباقر میرزایی و کاوه رحمت آبادی از بهشهر شد و مقام مشترک پنجم هم اونر بیراف از داغستان و مجید داستان از تهران رسید.
در زن ۶۰ کیلوگرم حامد رحیمی از البرز مدال قهرمانی را به گردن آویخت ، شامیل گازبوف از داغستان دوم شد ، علی فغانی از بهشهر و مهدی شیرزادی از شهریار مقام سوم مشترک را کسب کردند و مقام پنجم مشترک هم به رضا محمدی از تهران و حسن خلسه از بهشهر رسید.
مقام قهرمانی وزن ۶۶ کیلوگرم این مسابقات به حسین عباس پور از بهشهر رسید ، سهیل پرسته از گیلان دوم شد ، ماگمادوف مراددایف از داغستان و رضا مقتدر از بهشهر مقام سوم مشترک را کسب کردند و مقام پنجم مشترک هم مهدی کارشا از بهشهر و عارف کاظمی از گیلان رسید.
در وزن ۷۴ کیلوگرم مدال قهرمانی را سیف الله علی بولاتف از داغستان به گردن آویخت ، فریبرز بابایی از بهشهر دوم شد ، مقام سوم مشترک به ابراهیم قلی پور از بهشهر و محسن مصطفوی از آذربایجان شرقی رسید و محمد رضا آرش از لرستان و رضا شمس الدین از بهشهر هم به مقام مشترک پنجم رضایت دادند.
در وزن ۸۴ کیلوگرم سجاد سیدی از بهشهر به مقام قهرمانی دست یافت ، عبدالغدیر داداشوت دوم شد ، مقام مشترک سوم را محمدقلی قلی پور از بهشهر و حامد منافیان از آذربایجان شرقی از آن خود کردند و مقام پنجم مشترک هم به مهیار فیض الهی از البرز و مصطفی نجفی از خراسان رضوی رسید.
در وزن ۹۶ کیلوگرم مدال طلا به گردن امیرضا فتاحی از تهران آویخته شد ، ارسلان تاتاری از خراسان رضوی دوم شد ، محسن رضایی از البرز و سجاد عزیزی از توابع مقام سوم مشترک را کسب کردند و مقام پنجم مشترک هم از آن علی زرودی از بهشهر و رضا همتی از آذربایجان شرقی شد.
مقام قهرمانی وزن ۱۲۰ کیلوگرم این مسابقات هم به شایان خلیل زاده از تهران رسید ، عالیخانف شاه راف از داغستان دوم شد ، رضا صحرایی و احمد ویسی از بهشهر مقام سوم مشترک را کسب کردند و رضا طاهری و عرفان جعفری هم به مقام پنجم مشترک رضایت دادند.
بر اساس اعلام برگزارکنندگان این دوره از مسابقات ، به بهترین های هر وزن به ترتیب مقام نخست ۵۰۰ دلار، نفر دوم ۳۰۰ دلار و نفرات سوم مشترک ۱۵۰ دلار اهدا شد.
مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد از رویدادهای مهم ورزشی است که در سال های اخیر به صورت منظم با شرکت تیم های خارجی و برترین های استان های کشور در رده سنی جوانان برگزار شده است و امسال هم ۸ وزن در رده جوانان در این مسابقات شرکت داشتند .
به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد با حضور ۱۶ تیم داخلی و چهار تیم خارجی روزهای ۱۵ و ۱۶ بهمن پارسال در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار شده بود.
در دوره سیزدهم این مسابقات تیم بهشهر میزبان مسابقات با کسب ۶۲ امتیاز قهرمان ، داغستان با ۵۷ امتیاز دوم و تهران با ۴۷ امتیاز سوم شده بود.
چهاردهمین دوره این مسابقات با حضور ۳۳۶ کشتی گیر از ۲۲ تیم داخلی و خارجی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۰ و ۲۱ بهمن به میزبانی بهشهر برگزار شد.

 

پاسخی بگذارید