تاریخ: ۶:۰۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، وحید طالب‌لو بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پدیده خراسان گفت:  بازی خوبی را مقابل پدیده به نمایش گذاشتیم. با توجه به اینکه هر دو تیم به خاطر کسب نتایج ضعیف تحت فشار بودند پیش‌بینی می‌شد بازی حساس شود، اما خدا را شکر که سه امتیاز را […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، وحید طالب‌لو بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پدیده خراسان گفت:  بازی خوبی را مقابل پدیده به نمایش گذاشتیم. با توجه به اینکه هر دو تیم به خاطر کسب نتایج ضعیف تحت فشار بودند پیش‌بینی می‌شد بازی حساس شود، اما خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم.

وی در رابطه با مصدومیت مهرداد طهماسبی و تعویض او خاطر نشان کرد: امیدوارم طهماسبی صحیح و سالم باشد، چراکه ما کار را با هم شروع کردیم و امیدوارم در کنار هم ادامه دهیم.

طالب‌لو در خصوص پیش‌بینی‌اش از دربی ۸۴ پایتخت گفت: بهتر است راجع به تیم خودمان صحبت کنم، ولی با این حال امیدوارم بازی جذابی شود، چراکه تنها چیزی که در فوتبال ما دیده نمی‌شود بازی زیباست. متأسفانه هواداران, بازیکنان و مربیان همه ناراضی هستند. باید از لحظات خوب فوتبال لذت ببریم و دنبال نکات منفی نباشیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که برنده دربی کدام تیم است، تصریح کرد: پیش‌بینی بسیار سخت است، چراکه هر دو تیم در حال حاضر شرایط ایده‌آلی دارند و این مسئله نوید بازی پرگل و تماشاگرپسند را می‌دهد./تسنیم

پاسخی بگذارید