تاریخ: ۵:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در ادامه هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر جام خلیج فارس تیم های صبا و سیاه جامگان مشهد در شهر قم به مصاف هم رفتند. در این مسابقه شاگردان صمد مرفاوی در تیم صبا موفق شدند با نتیجه ۲-۱ مهمان خود را با شکست بدرقه کنند. برای صبایی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در ادامه هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر جام خلیج فارس تیم های صبا و سیاه جامگان مشهد در شهر قم به مصاف هم رفتند.

در این مسابقه شاگردان صمد مرفاوی در تیم صبا موفق شدند با نتیجه ۲-۱ مهمان خود را با شکست بدرقه کنند. برای صبایی ها امید نظامی پور در دقیقه ۴۷ و مهرداد بایرامی در دقیقه ۸۲ گل زنی کردند. ضمن اینکه تک گل سیاه جامگان را محسن آذرپاد در دقیقه ۶۳ به ثمر رساند.

با این نتیجه شاگردان مرفاوی ۱۹ امتیازی شدند و به رده چهاردهم جدول صعود کردند و شاگردان خداداد عزیزی با ۱۷ امتیاز به رده پانزدهم جدول سقوط کردند.

در دیگر بازی امروز در شهر تبریز تیم های گسترش فولاد و سایپا به مصاف هم رفتند. در این مسابقه که زیر بارش برف برگزار می شد شاگردان فراز کمالوند در گسترش موفق شدند با نتیجه ۲-۱ مهمان خود را شکست دهند.

در این مسابقه ابتدا حامد شیری در دقیقه ۵۲ و از روی نقطه پنالتی دروازه فرناندو خسوس را باز کرد اما در ادامه گسترش موفق شد با گل های ۶۰ و ۷۶ مسعود ابراهیم زاده و لوسیانو پریرا از سد نارنجی پوشان بگذرد. ضمن اینکه گسترش از دقیقه ۴۸ و با اخراج بابک حاتمی ۱۰ نفره به کار خود ادامه داد.

با این نتیجه آبی های تبریزی ۲۹ امتیازی شدند و به رده ششم جدول رسیدند و شاگردان حسین فرکی با ۲۳ امتیاز در رده یازدهم باقی ماندند./خبرآنلاین

پاسخی بگذارید