تاریخ: ۵:۱۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خواستی برای جذب این هافبک ازبک نداده بود، این بازیکن با نظر مدیریت باشگاه جذب شد تاگواردیولای فوتبال ایران بلافاصله از سمت خود استعفا دهد اما مدیران سپاهان که ظاهرا به ویسی اعتقاد داشتند با تلاش بسیار او را برگرداندند و ویسی هم به دلیل آنچه سوتفاهم خوانده بود تمرینات […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خواستی برای جذب این هافبک ازبک نداده بود، این بازیکن با نظر مدیریت باشگاه جذب شد تاگواردیولای فوتبال ایران بلافاصله از سمت خود استعفا دهد اما مدیران سپاهان که ظاهرا به ویسی اعتقاد داشتند با تلاش بسیار او را برگرداندند و ویسی هم به دلیل آنچه سوتفاهم خوانده بود تمرینات تیمش را زیر نظر گرفت. اما نتیجه عجیب بازی پنج شنبه دوباره همه چیز را بهم ریخت. سپاهان در استادیوم نقش جهان با نتیجه سنگین ۳-۰ مقابل ماشین سازی که در جدول آخر است شکست خورد تا سکوها به شدت علیه ویسی شود. تماشاگران اصفهانی از همان ابتدا ضد سرمربی شان شعار دادند تا ویسی مجاب شود در کنفرانس خبری بعد از بازی حرف های عجیبی بزند.
سرمربی جوان زردها گفت که دست یک سری  دزدها را از تیم کوتاه کرد و چون به اعضای کانون هواداران پول نداده است، عده ای روی سکوها علیه او فحاشی می کنند. صحبت هایی که قطعا سپاهان را باز هم وارد چالش های دیگری خواهد کرد.

اما نکته دیگر بازی دیروز سپاهان فحاشی شدید علیه شجاع خلیل زاده بود. هواداران سپاهان تصور می کردند کارت زردی که شجاع در بازی امروز گرفت او را از جدال هفته بعد مقابل پرسپولیس محروم می کند و چون خلیل زاده تمایل داشت که به پرسپولیس بپیوندد پس به او اتهام تبانی زدند و علیه اش شعار دادند! اتفاقی که بلافاصله پس از پایان بازی تکذیب شد چون مشخص شد که اصلا شجاع از دیدار هفته آینده محروم نیست و اعتراض هواداران سپاهان به او کاملا بی دلیل بوده.

اتفاق هایی که در سپاهان می افتد چندان طبیعی به نظر نمی رسد و خیلی ها از دست های پشت پرده ای حرف می زنند که دوست ندارند عبدالله مربی این تیم اصفهانی باشد./عرفان حاج‌بابایی

پاسخی بگذارید