تاریخ: ۱۵:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات کاپ اروپا در حالی طی چند روز گذشته به میزبانی کشور ترکیه و در شهر آنتالیا با حضور تمام کشورهای اروپایی برگزار شد که تیم تکواندوی آذربایجان در بخش مردان و بزرگسالان توانستند با کسب ۴ مدال طلا، ۳ نقره و ۳ برنز در مجموع عنوان قهرمانی را کسب […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات کاپ اروپا در حالی طی چند روز گذشته به میزبانی کشور ترکیه و در شهر آنتالیا با حضور تمام کشورهای اروپایی برگزار شد که تیم تکواندوی آذربایجان در بخش مردان و بزرگسالان توانستند با کسب ۴ مدال طلا، ۳ نقره و ۳ برنز در مجموع عنوان قهرمانی را کسب کنند.

تیم مردان با کسب ۳ طلا، ۳ نقره و یک برنز سکوی قهرمانی را از آن خود کرد و تیم بانوان با کسب یک مدال طلا و ۲ برنز عنوان نایب قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

میلادبیگی تکواندوکار ایرانی تیم ملی آذربایجان که بازهم با درخشش خود توانایی‌های خود را به رخ تکواندوی دنیا کشید. بیگی در این رقابت‌ها مدال طلای را از آن خود کرد.

رضا مهماندوست هدایت تیم ملی مردان و بانوان آذربایجان را برعهده دارد.

در پایان مسابقات نیز تیم جمهوری آذربایجان کاپ بهترین تیم اروپا را از آن خود کرد. البته در رده نونهالان، نوجوانان هم عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی به تیم‌های آذربایجان رسید./فارس

 

پاسخی بگذارید