تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید قائدی‌فر پس از برتری سه بر صفر ماشین‌سازی مقابل سپاهان اظهار داشت: خوشبختانه امروز همه بچه‌ها خوب بازی کردند. ما به این ۳ امتیاز نیاز داشتیم که از انتهای جدول جدا شویم همه یکدل بودیم و خوب بازی کردیم. سه گل زدیم و می‌توانستیم بیشتر هم بزنیم. بازی کاملا […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید قائدی‌فر پس از برتری سه بر صفر ماشین‌سازی مقابل سپاهان اظهار داشت: خوشبختانه امروز همه بچه‌ها خوب بازی کردند. ما به این ۳ امتیاز نیاز داشتیم که از انتهای جدول جدا شویم همه یکدل بودیم و خوب بازی کردیم. سه گل زدیم و می‌توانستیم بیشتر هم بزنیم. بازی کاملا در اختیار ما بود.

وی درمورد اینکه خودش بازیکن سابق سپاهان بود و امروز مقابل این تیم بازی کرد گفت: بعد از ۱۲ سال واقعا برایم سخت بود که مقابل سپاهان بازی کنم. با این تیم بزرگ شدم و نان و نمک این باشگاه را خوردم. خاطرات خوبی در این تیم داشتم. هواداران همیشه به من لطف داشتند و خوبی‌‌های آنها را فراموش نمی‌کنم.

بازیکن ماشین‌سازی ادامه داد: روی هیچ کدام از سه گلی که زدیم خوشحالی نکردم. نباید هم خوشحالی کنم. وقتی با این باشگاه بزرگ شدم. امروز هم لباس سپاهان را زیر پیراهن خودم پوشیده بودم و اگر گل هم می‌زدم پیراهنم را در می‌آوردم و پیراهن سپاهان را در می‌آوردم تا همه بدانند من این تیم و هوادارانش را دوست دارم. دوست داشتم در این تیم بمانم اما شرایط طوری شد که به توافق نرسیدیم. به هیچ وجه درمورد پول با این باشگاه صحبت نکردم و بدون اینکه قرارداد را بخوانم امضا کردم.

قائدی‌فر گفت: نمی‌خواهم وارد حاشیه شوم و خیلی چیزها را بگویم اما دعا می‌کنم که سپاهان به روزهای اوجش بازگردد و شرایط خوب خودش را بدست بیاورد.

وی درمورد اینکه ویسی در ابتدای فصل شما را نخواسته بود گفت: نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم. شما می‌توانید از مسئولان باشگاه بپرسید که آیا من درمورد مسائل مالی حرفی زدم. در ابتدای فصل چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری داشتم فقط به خاطر این هواداران نمی‌خواستم از تیم جدا شوم . من وفاداری خودم را به باشگاه و هواداران ثابت کردم. یک نیم فصل به خاطر آنها ماندم.

این بازیکن درمورد اینکه آیا از ویسی ناراحت است یا خیر گفت: در این مورد نمی‌خواهم صحبت کنم.

 

پاسخی بگذارید