تاریخ: ۱۵:۵۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کریم قنبری پس از شکست سنگین سپاهان مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: در هر صورت فوتبال است و ما هم تلاش خودمان را انجام دادیم. جنگیدیم اما آن لحظاتی که باید ضربه می‌زدیم، نزدیم. به‌خصوص در ضربه پنالتی که وقتی گل نشد بچه‌ها روحیه خودشان را از دست دادند. وی ادامه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کریم قنبری پس از شکست سنگین سپاهان مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: در هر صورت فوتبال است و ما هم تلاش خودمان را انجام دادیم. جنگیدیم اما آن لحظاتی که باید ضربه می‌زدیم، نزدیم. به‌خصوص در ضربه پنالتی که وقتی گل نشد بچه‌ها روحیه خودشان را از دست دادند.

وی ادامه داد: سعی ما بر این بود که به بازی برگردیم، اما متأسفانه در شروع نیمه دوم بازهم روی عدم هماهنگی و بی‌نظمی تیم‌مان گل دوم را خوردیم و کارمان سخت‌تر شد.

مربی سپاهان درمورد شعار هواداران علیه بازیکنان و کادر فنی این تیم، گفت: انتظار داریم هواداران پشتیبان ما باشند و اجازه دهند تیم بازی‌اش را انجام دهد. فکر می‌کنم آنها تأثیرشان را روی بازی گذاشتند.

قنبری در مورد رفتن و بازگشتن ویسی به سپاهان گفت: فعلاً که هستند و کارشان را انجام می‌دهند. او فقط یک روز سر تمرین نبود. صحبتی با مدیران باشگاه داشتند و برگشتند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از رفتن مجددشان چیزی گفته‌اند یا خیر، عنوان کرد: او در کنفرانس صحبت‌هایش را انجام داد و من هم همان‌چیزها را شنیدم.

 

پاسخی بگذارید