تاریخ: ۱۵:۴۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عبدالله ویسی در نشست خبری گفت: در مورد بازی حرفی نیست و ما بازنده بزرگ این بازی بودیم.من یک عذرخواهی بزرگ از سپاهانی‌های واقعی دارم که تاج سر من هستند. از تعداد اندکی که ۸۰ نفر بودند که به من و خانواده من و دکتر سبحانی فحش دادند همان حرف‌ها […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عبدالله ویسی در نشست خبری گفت: در مورد بازی حرفی نیست و ما بازنده بزرگ این بازی بودیم.من یک عذرخواهی بزرگ از سپاهانی‌های واقعی دارم که تاج سر من هستند. از تعداد اندکی که ۸۰ نفر بودند که به من و خانواده من و دکتر سبحانی فحش دادند همان حرف‌ها را به خودشان بر می‌گردانم!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اینجا بازیکنان بزرگ فوتبال بودند چون پول زیاد بوده اما من یکسری بچه را آوردم و دست دزدها را قطع کردم، شلاقش را هم می‌خورم.

 ویسی درخصوص اتفاقات امروز گفت: اصلا حرف فنی ندارم و باید چیزهایی بگویم که مردم بدانند. آقایان از طرف کانون هواداران از من پول می‌خواستند و من زیر بار این موضوع نرفتم و همه این مسائل را به باشگاه و مدیرعامل گفتم. اما متاسفانه هیچ اتفاقی درمورد این مساله رخ نداد.

وی افزود: زمانی که به اینجا آمدم میانگین سنی تیم بالای ۳۱ سال بود و این تیم پیر پیر پیر بود. من آمدم به اینجا که تیم را جوان کنم ولی آیا من را آوردید که فحاشی کنید؟ آیا اگر به من یا بازیکنانم فحاشی کنید توانایی برای بازیکنانم می‌ماند. من از رسانه‌ها و مسئولان و هواداران واقعی سپاهان که از ما حمایت کردند عذرخواهی می‌کنم ولی امیدوارم که این نتیجه را جبران کنم ولی باز هم می گویم تمام فحش‌هایی که به من و خانواده‌ام دادند را به خودشان برمی‌گردانم.

ویسی تاکید کرد: من در فولاد بودم این تیم قهرمان شد. صبا را آسیایی کردم و استقلال خوزستان را در لیگ نگه داشتم و سال بعد قهرمانش کردم. حتی اگر به من بگویند حیا کن و رها کن می‌پذیرم و برایم قابل احترام است. آن زمانی که ۴۰ هزار نفر در استادیوم حضور داشتند اگر این شعار را می‌دادند می‌پذیرفتم ولی فحاشی به خانواده‌ام را قبول نمی‌کنم.

سرمربی سپاهان تاکید کرد: پیکان از ۵ بازی آخر یک برد آورده و پرسپولیس سال اولی که برانکو آمده بود دوازدهم شد و چند هفته دیگر این تیم قهرمان لیگ می‌شود اما من چون دست دزدها و باج‌گیرها را قطع کردم باید تاوانش را بدهم. ۷ بازی بود که باخت نداشتیم ولی تا دو بازی نتیجه نگرفتیم شروع کردند به فحاشی و حمله کردن. من اینها را هوادار می‌دانم. هوادار آنهایی هستند که هر روز به من زنگ می‌زنند و می‌گویند دوست داریم به تمرین شما بیاییم.

وی ادامه داد: اینکه تیم ماشین‌سازی را تشویق کردند اصلا برایم مهم نیست ولی وقتی بازیکن ۳۸ ساله را تشویق می‌کنند من همه چیز را می‌فهمم. تیم من الان له شده است و شما رسانه‌ها باید بروید از رختکن ما گزارش بگیرید. ۸۰ نفر برد سپاهان را نمی‌خواهند و همه می‌دانند آنها چه کسانی هستند ولی متاسفانه کاری برای مقابله با آنها صورت نمی‌‌‌گیرد.

خبرنگاری گفت: راه حل شما برای مقابله با این موضوع چیست که ویسی گفت: بزرگترهای تیم راه‌حل‌ها را می‌دانند تیم ما روند صعودی داشت ولی یکسری منافع‌شان درخطر افتاده و به آنها می‌گویم اگر می‌توانند من را زیر سوال ببرند بسم‌الله. حتی اگر یک آدامس را جابجا کرده باشم بیایند و به من بگویند. اتفاقا خوب شد که یادم افتاد. رحمتی،‌ابراهیمی، سید جلال حسینی، بنگر و … به همراه بزرگان فوتبال اینجا بودند چون اینجا پول بود من ۴ بچه را آورده‌ام و دست خیلی‌ها را کوتاه کرده‌ام حالا باید شلاقش را هم بخورم البته قبول دارم که ۵۰ درصد خودم مقصر هستم ولی اگر آن ۸۰ نفر فکر کردند که من با فحاشی‌ها می‌روم این کار را نمی‌کنم. باشگاه اگر من را اخراج کند می‌روم یک ریال هم نمی خواهم ولی اینجا می‌گویم که به پول اصلا نیازی ندارم. /فارس

 

پاسخی بگذارید