تاریخ: ۱۵:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، محمد قاضی مهاجم تیم فوتبال نفت تهران پس از پیروزی مقابل پیکان گفت: بازی خوبی بود، نسبت به بازی گذشته بهتر بازی کردیم و خوشبختانه توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. خداراشکر می‌کنم که دوباره برنده شدیم. وی افزود: در ۲ بازی گذشته به خاطر یکسری مسائل نتوانستیم برنده […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

محمد قاضی مهاجم تیم فوتبال نفت تهران پس از پیروزی مقابل پیکان گفت: بازی خوبی بود، نسبت به بازی گذشته بهتر بازی کردیم و خوشبختانه توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. خداراشکر می‌کنم که دوباره برنده شدیم.

وی افزود: در ۲ بازی گذشته به خاطر یکسری مسائل نتوانستیم برنده شویم و شانس با ما یار نبود. این برد دوباره روحیه تیمی را به ما برگرداند.

مهاجم اسبق پرسپولیس در مورد پیوستن آندو به نفت گفت: خوشحالیم که او در جمع ماست، آندو بازیکن با تجربه و بین‌المللی است و همه او را می‌شناسند، امیدوارم حضور او به ما کمک بیشتری کند.

وی در مورد اعتراض کادر فنی پیکان به داور گفت: فکر می‌کنم داوری مشکلی نداشت و خوب بازی را قضاوت کرد، البته در هر بازی ۲-۳ اشتباه رخ می‌دهد که در بازی‌های گذشته این اشتباهات به ضرر ما بود، نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و بهتر است در این مورد نظری ندهم.

وی در پایان در مورد شرایط زمین تختی گفت: متأسفانه این زمین، زمین تمرین و بازی دیگر تیم‌ها نیز است و همین مسئله بر کیفیت چمن تاثیر منفی می‌گذارد، امیدوارم یک فکری به حال ورزشگاه تختی کنند./فارس

 

پاسخی بگذارید