تاریخ: ۱۵:۳۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال تیم نفت تهران با نتیجه ۲ بر یک تیم پیکان را شکست داد. محمدصادق بارانی بازیکن تیم پیکان در پایان این دیدار اظهار داشت: ما ۱۰ دقیقه اول خوب بازی نکردیم به بازی مسلط بودیم اما غافلگیر شدیم و دو  گل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال تیم نفت تهران با نتیجه ۲ بر یک تیم پیکان را شکست داد.

محمدصادق بارانی بازیکن تیم پیکان در پایان این دیدار اظهار داشت: ما ۱۰ دقیقه اول خوب بازی نکردیم به بازی مسلط بودیم اما غافلگیر شدیم و دو  گل دریافت کردیم. تیم بازی قابل قبولی داشت اما کیفیت زمین واقعا افتضاح بود، یکی از دلایل باخت ما شرایط زمین بازی بود.

وی در پاسخ به این سوال که جلالی مدعی شده از بازیکنان ذخیره تیم انتظار بیشتری داشته است نظر شما در مورد صحبت‌های سرمربی تیم چیست،‌گفت: من در مورد صحبت‌های جلالی چیزی نمی‌دانم، نظر سرمربی تیم است، کیفیت بد زمین روی بازی ما واقعا تأثیر منفی گذاشت نمی‌دانم چرا هر تیمی که در این زمین بازی می‌کند یا مساوی می‌شود یا می‌بازد. فقط این را می‌توانم بگویم که کیفیت زمین بازی واقعا بد است.

بازیکن تیم پیکان در پایان گفت: چیزی که من از داخل زمین دیدم ما بد بازی نکردیم حتی دقایق آخر بازی چند موقعیت گل داشتیم اما شرایط بد زمین روی ما تأثیر گذاشت به هر حال این پیروزی را به بازیکنان تیم نفت تبریک می‌گویم.

 

پاسخی بگذارید