تاریخ: ۱۵:۱۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین فرکی پس از شکست سایپا مقابل گسترش فولاد گفت: متاسفانه ما باختیم، شایسته باخت نبودیم. فقط چیزی که می‌توانم بگویم این است که کاش داور پنالتی باری ما نمی گرفت و بازیکن حریف را اخراج نمی کرد. بعد از آن اتفاق شرایط تیم ام تغییر کرد. بخشی اشتباه خودمان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین فرکی پس از شکست سایپا مقابل گسترش فولاد گفت: متاسفانه ما باختیم، شایسته باخت نبودیم. فقط چیزی که می‌توانم بگویم این است که کاش داور پنالتی باری ما نمی گرفت و بازیکن حریف را اخراج نمی کرد. بعد از آن اتفاق شرایط تیم ام تغییر کرد. بخشی اشتباه خودمان و بخشی هم جو بازی بود. قضاوت داور را به عهده کارشناسان می‌گذاریم.

وی ادامه داد: اشتباهات ما خوردن ۲ گل شد و اواخر بازی هم ممکن بود بیشتر بخوریم. ضمن اینکه بعد از گل اول مهاجم ما موقعیت صد در صد را از دست داد و اگر آن گل می شد همه چیز تمام می‌شد.

حسین فرکی در مورد اینکه بازی‌تان دو نیمه متفاوت داشت، گفت: دنبال دلیل این موضوع می‌گردیم چرا ما وقتی از حریف جلوییم و آنها ۱۰ نفره هستند نمی‌توانیم به برتری برسیم، البته ۱۰ نفره شدن حریفان برای من در فوتبال خوشایند نیست، شاید اگر این اتفاق نمی‌افتاد، با هدفگذاری که داشتیم، بهتر پیش می‌رفتیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما یک مقداری عصبانی شدند و باعث شد اخراجی دهیم. آسیب زیادی دیدیم و علت آن هم این است که با داشتن بازیکنان باتجربه، نمی‌توانیم در این شرایط تیم را در زمین جمع کنیم.

سرمربی سایپا با اشاره به اینکه از بابت میهمان بودن در این بازی اصلاً نگران نبودم، گفت: ای کاش شرایط بازی عادی پیش می‌رفت. بعد از پنالتی، بازیکنان گسترش سه چهار دقیقه وقت تلف کردند و۶ تعویض هم داشتیم، احساس می‌کنم وقت تلف شده بیشتر باید گرفته می‌شد، اما هر چند اگر ۴۰ دقیقه دیگر هم اضافه می‌گرفتند به گل نمی‌رسیدیم.

فرکی در مورد اینکه عملکرد حامد لک گفت: او برای ما خوب کار کرده و امروز هم تمام تلاشش را انجام داد، اما متأسفانه دو گل ابتدایی خوردیم که کمتر در فوتبال اتفاق می‌افتد. از سوی دیگر، فضای اطراف زمین هم زیاد خوب نبود و به حامد لک و مجموعه ما توهین می‌کردند. متأسفانه هیچ کنترلی هم برای این موضوع نبود و می‌دانستم که با هدف انجام می‌شود، به همین دلیل به دروازه‌بانمان گفتم که خودش را کنترل کند. /فارس

 

پاسخی بگذارید