تاریخ: ۱۵:۱۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صمد مرفاوی در نشست خبری بعد از بازی با سیاه‌جامگان اظهار داشت:دیروز هم گفتم که بازی سختی داریم. ما رو به روی پرسپولیس بازی سخت ولی بازی امروز خیلی خیلی سخت بود. چون هر دو تیم نیاز به ۳ امتیاز داشتند. بازیکنان ما بعد ذوب‌آهن فکر کردند راحت می‌توانند سیاه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صمد مرفاوی در نشست خبری بعد از بازی با سیاه‌جامگان اظهار داشت:دیروز هم گفتم که بازی سختی داریم. ما رو به روی پرسپولیس بازی سخت ولی بازی امروز خیلی خیلی سخت بود. چون هر دو تیم نیاز به ۳ امتیاز داشتند. بازیکنان ما بعد ذوب‌آهن فکر کردند راحت می‌توانند سیاه جامگان را شکست دهند و یک هفته به انها گفتم که باید باهوش باشیم تا ببریم.

صمد مرفاوی درخصوص عملکرد تیمش در این بازی گفت: در نیمه اول ما شروع خوبی نداشتیم ولی در نیمه دوم دو نفوذ از سمت چپ کردیم و به گل رسیدیم. بازیکنان ما می‌توانستند به دفعات این کار را انجام دهند ولی بازی با تیمی که بازی مستقیم انجام می‌دهد سخت است.

وی تاکید کرد: بچه‌های تیم من امروز زحمت کشیدند ولی در وسط زمین آن بازی همیشگی را انجام ندادند. امیدوارم طی هفته آینده این خلاء را جبران کرده و این افت را برطرف کنیم. اگر کمی امروز باهوش بودیم بیش از چند گل به حریف می‌زدیم. شما دیدید که ما بهتر شده‌ایم و طی هفته‌های اخیر پیشرفت کردیم و این برای ما خوشحال‌کننده است.

مرفاوی درخصوص عملکرد میثم مجیدی گفت: مجیدی چند هفته‌ای است به تیم ما اضافه شده و اولین بازی بود که در سمت چپ برای تیم ما بازی کرد. در بازی با پرسپولیس او نقش گوش چپ را داشت نه دفاع چپ. دیدید که امروز دو گل را از طریق او زدیم و باید پذیرفت که بدن وی هنوز به شرایط آرمانی نرسیده. او نزدیک به سه ماه است که در این پست بازی نکرده و در استقلال هم چنین شرایطی داشت ولی خدا را شکر که ریسک ما جواب داد و توانستیم در این مسابقه به برتری برسیم.

/فارس

پاسخی بگذارید