تاریخ: ۱۵:۰۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، شنبه ساعت ۲۱ تاتنهام در ورزشگاه «آنفیلد» میهمان لیورپول خواهد بود. سفیدپوشان لندنی که جدی‌ترین تعقیب کننده چلسی شمرده می‌شوند ۹ امتیاز با صدر فاصله دارند. با این حال مائوریتسیو پوچتینو اظهار داشت: پس از چلسی ما رقیب اصلی لقب گرفته‌ایم اما به نظر تیم‌های زیادی مدعی صدرنشینی هستند. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، شنبه ساعت ۲۱ تاتنهام در ورزشگاه «آنفیلد» میهمان لیورپول خواهد بود.

سفیدپوشان لندنی که جدی‌ترین تعقیب کننده چلسی شمرده می‌شوند ۹ امتیاز با صدر فاصله دارند.

با این حال مائوریتسیو پوچتینو اظهار داشت: پس از چلسی ما رقیب اصلی لقب گرفته‌ایم اما به نظر تیم‌های زیادی مدعی صدرنشینی هستند. بازی‌های زیادی باقی مانده و درست است که ۹ امتیاز فاصله زیادی بوده اما قهرمانی آنها قطعی نیست.

وی در خصوص مصدومیت «دنی رز»، دفاع چپ خود تصریح کرد: برخی خبرها مدعی شده که مدافع ما دو ماه در دسترس نیست که غلط است. من دکتر نیستم اما روحیه مثبت را درون او دیدم و ما نیز خوشبین هستیم. دنی بسیار خوشحال شد وقتی دید در لیست قرار دارد.

مربی آرژانتینی تاتنهام گفت: مشکل رز مسئله اصلی نبوده و بسیار کوچک است. ما امیدوارم که هر چه زودتر شرایط بازی کردن را بدست آورد.

وی ادامه داد: یان فرتونگن نیز که به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه زانو دور از میادین بود هفته آینده به تمرینات بازمی‌گردد./فارس

 

پاسخی بگذارید