تاریخ: ۱۴:۵۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، وقتی نام سال ۲۰۱۷ بر زبان‌ دوستداران جزیره جاری می‌شود بیشتر افراد، یاد ناکامی‌های لیورپول می‌افتند. لیورپول که در اواخر دسامبر یکی از اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی در جزیره بود و چلسی را به خوبی تعقیب می‌کرد در سال ۲۰۱۷ همه چیز را از دست داد. اکنون قرمزها پس از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، وقتی نام سال ۲۰۱۷ بر زبان‌ دوستداران جزیره جاری می‌شود بیشتر افراد، یاد ناکامی‌های لیورپول می‌افتند.

لیورپول که در اواخر دسامبر یکی از اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی در جزیره بود و چلسی را به خوبی تعقیب می‌کرد در سال ۲۰۱۷ همه چیز را از دست داد. اکنون قرمزها پس از ۵ بازی، تنها ۵ امتیاز بدست آورده و بسیار ضعیف کار کرده‌اند.

از دیگر تیم‌هایی که در این یک «ماه و شش روز» موفق نبوده‌اند، لسترسیتی است. قهرمان فصل پیش لیگ انگلیس، با ادامه عملکرد ضعیفش، از مجموع ۵ بازی سال جدید، ۴ باخت و یک تساوی بدست آورد تا به بدترین تیم ۲۰۱۷ لقب گیرد.

شاگردان رانیری اکنون ۲ امتیاز با قعر جدول فاصله داشته و یکی از مدعیان اصلی سقوط به دسته یک انگلیس شمرده می‌شوند.

تیم بورنموث که با هدایت «ادی هاو» همواره در میانه جدول بود و بازی‌های زیبایی را ارائه می‌داد این روزها اوضاع خوبی در سال جدید ندارد. این تیم از ۵ بازی، ۳ شکست و ۲ تساوی بدست آورده و ۱۶ گل خورده است.


ادی هاو ، مربی ۳۹ ساله بورنموث

ورتالیتی‌ها ۵ امتیاز با قعرجدول فاصله داشته و این هفته نیز با من‌سیتی بازی دارند.

تیم تازه صعود کرده میدلزبرو نیز شرایط خوبی ندارد. آنها با هدایت «کارانکا»، ۳ تساوی بدست آورده و در منطقه سقوط قرار دارند.


آیتور کارانکا، مربی اسپانیایی میدلزبرو

با اینکه ساوتهمپتون با حذف لیورپول در نیمه‌نهایی جام اتحادیه، به فینال رسید اما عملکرد خوبی در این ۵ بازی از خود نشان نداد. شاگردان «کلود پوئل» تنها به یک برد آن هم مقابل لسترسیتی دست پیدا کرده‌اند. البته به نظر می‌رسد رقابت شنبه شب آنها مقابل ساندرلند، می‌تواند به شرایط وخیم قدیس‌ها کمک کند.

نکته جالب این آمار، شرایط بسیار سخت «سم آلاردایس» برای کریستال پالاس است. وی در اواخر سال میلادی هدایت تیم لندنی را برعهده گرفت ولی هنوز تاثیر خود را نشان نداده است. مربی معزول تیم ملی انگلیس از ۶ بازی تنها یک برد بدست آورده تا عقاب‌ها با ۱۹ امتیاز در رتبه نوزدهم قرار گیرند.


سام آلاردایس، مربی کریستال پالاس

/فارس

پاسخی بگذارید