تاریخ: ۱۴:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از باخت سنگین یونایتد از چلسی و مصدومیت بایلی و اسمالینگ، مورینیو از مدافع دیگری استفاده کرد که مدت‌ها بود در ترکیب اصلی یونایتد قرار نداشت. فیل جونز برای اولین بار در این فصل مقابل سوانسی در هفته یازدهم بازی کرد. وی با درخشش در این دیدار و هماهنگی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از باخت سنگین یونایتد از چلسی و مصدومیت بایلی و اسمالینگ، مورینیو از مدافع دیگری استفاده کرد که مدت‌ها بود در ترکیب اصلی یونایتد قرار نداشت.

فیل جونز برای اولین بار در این فصل مقابل سوانسی در هفته یازدهم بازی کرد. وی با درخشش در این دیدار و هماهنگی خوب با «مارکوس روخو» یک زوج خوب را ساختند. پس از آن مورینیو به آن ۲ اطمینان کرد و توانست حال و روز تیمش را بهتر کند.

این مدافع که در بازی ۲ هفته پیش مقابل ها‌ل سیتی از ناحیه همسترینگ مصدوم شد اکنون به یکی از مهره‌های آقای خاص بدل شده است.

جونز در مصاحبه با سایت «منچستر ایونینگ نیوز» اظهار داشت: فان‌خال عقیده داشت که من هنوز از لحاظ بدنی آماده نیستم. من نیز مشکلی نداشته و تلاش می‌کردم که به جمع بازیکنان اصلی بازگردم که متاسفانه زیر نظر او شرایط خوب پیش نرفت.

وی ادامه داد: ۳ مربی یعنی سام آلاردایس، سرالکس فرگوسن و ژوزه مورینیو به من بسیار اعتقاد داشته و مرا بازیکن خوبی می‌خواندند. آنها به من اعتماد به نفس داده و کمک زیادی کردند. /فارس

 

پاسخی بگذارید